Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru Bilinen PurePanel sorunları;

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Bir sorun daha var lamer yardımcı olursa ikisinide söylerim, şuan bu sorunları benden başka yaşayan yokmu forumda?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,638
Ödül Puanları
605
Bunların hepsi sabit hatalarsa eğer direkt fixli dosyaları paylaşmak gerekli. Yok eğer karşılaşılabilecek hata ise bunlar ile ilgili toplu çözüm konusu açmamız gerek. Bu yüzden çözümlerle alakalı süreci herkesin paylaşması gerekiyor.

Ü

Üye silindi 3096

@EfsaneSro

tumblr_mqa6ymMVGn1s5bpvoo1_500.gif

Okadar fixlemiştim :)
Sen ne alaka 🤔

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,638
Ödül Puanları
605
Evette genede hepsine ayar verilmesi gerek normalde önce bir alt yapı yapılır sonrasında tasarımlar giydirilir.
Ama 8 tasarıma aynı işlem yapmak biraz saçma ve gereksiz buna vakit ayıramam onun haricinde dediğim gibi tek tasarımı fixli hale getirebilirim.
Hmm. Sen birini hallettim yollarınıda not alırsan, bizde ona göre diğerlerine aynı işlemi uygularız. Olmaz mı?

JUUEL

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Bu tasarımı giydirip yapıp ve paylaşıcak güzel insan varmı :D

@lamer123 Yapabilirmisin
Ben bu tasarımı uzun süre aradım ama nafile ismini bilmediğim için bulamadım malesef css dosyalarından silmişler tema nın adını bi kaç mt2 panelleride kullanıyor mt2 panellerindede baktım bulamadım tema ismini

Memati

.
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
8
@JUEL

Bu tasarımların hepsini metin2 olarak index şeklinde bulabilirsin. Benim söylediğim pure panele yapabilecek paylaşıcak varmı.

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hocam sitede player gözükmüyor online yazısı çıkmıyor yani mesela ben oyuna giriyom sitede 1 kişi olarak gözükmüyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.