Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Bilinen PurePanel sorunları;

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
cevap vercek varmı arkadaşlar

hocam sitede player gözükmüyor online yazısı çıkmıyor yani mesela ben oyuna giriyom sitede 1 kişi olarak gözükmüyor

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
tema 2

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
arkadaşlar tema 2 deki panel kurdum ben ama player gözükmüyorrr !! yardım etcek yokmu ?

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
nasıl yani bende öyle yaptım ztn

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
oyunun içine bir sorun yok sadece sitede player yazısı gözükmüyor mesela 1 yazması yerine 0 yazıyor

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
hocam tema 3 kulanıyorum ben sitede online gözükmüyor oyuna girişde online olarak siteye yansımıyor ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.