Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Bir firmanın para göz dalgası

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Herkese merhaba arkadaşlar ben bu foruma 1 ay kadar önce katıldım.
İsmini paylaşmam doğru olurmu bilmiyorum bundan önce başka bir forumda vsro üzerine konular okur paylaşılanları takip eder kendimi geliştirmeye çalışırdım.
Şimdi de aynı şekilde bu forumda yapıyorum. Yapıyorum ama bilmediğim tabiki çok şey var ve öğrenmek için uğraşıyorum.
Tamamen bilgisiziliğimin verdiği bir fikir ile ben gidip bir firmadan sunucu satın aldım veyahut kiraladım her neyse.
Amacım isim kirletmek değil isim vermeyeceğim ki bu piyasada olanlar konuşma uslübu olsun kişilik olsun bu insanı tanıyacaktır.
Aldığım paket dahilindeki korumam verilmedi, destek 0, hata %100.
Bunların yanı sıra bu kişilerin hâlâ kendini yüceltmeleri.
Artık çok sinirimi bozmaya başladı ben burda abi, kardeş ve arkadaş ediniyorum iyi insanlar tanıyorum.
Bu insanlar bana yardım ediyor ve ben bunu firma ile paylaştığım zaman onların beceriksizliği gibisinden manevi değeri küçük düşürecek cümleler kuruyor.
Şimdi konuşmanın sslerini veriyorum. Fakat isim ve firma adı vermiyorum.

Resim-1

Resim-2

Resim-3

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Resim 1 den başlıyor 2 ve 3 olarak konuşma devam ediyor.
Resim 1 de ilk ticket atıyorum. System cevap veriyor.
Resim 2 de Destek Ekibi cevap veriyor. Buda tekrar kurulum ücreti talep ediyor.
Resim 2 de ben tekrardan cevap veriyorum.
Resim 3 de uslübunu bozarak manevi anlamda zedelemeye başlıyor.
Resim 3 de son olarak ben cevap veriyorum.

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Resim 1 den başlıyor 2 ve 3 olarak konuşma devam ediyor.
Resim 1 de ilk ticket atıyorum. System cevap veriyor.
Resim 2 de Destek Ekibi cevap veriyor. Buda tekrar kurulum ücreti talep ediyor.
Resim 2 de ben tekrardan cevap veriyorum.
Resim 3 de uslübunu bozarak manevi anlamda zedelemeye başlıyor.
Resim 3 de son olarak ben cevap veriyorum.
hangi firma bu bilelimde onlemimizi alalim

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
hangi firma bu bilelimde onlemimizi alalim
Dostum firma zaten bildiğim kadarıyla forumları takip eden birisi. Burayıda görür yazar inşallah fakat ben kendim isim vermeyi düşünmüyorum sonra isim kirleten olurum yanlış duruma düşmek istemem.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Bu kalitesiz ve sürekli iğneleyici cevaplardan kim olduğu açıkca belli.

Çok geçmiş olsun, zararın neresinden dönerseniz kârdır. Eğer kurulumla alakalı bilginiz varsa naçizane tavsiyem silkroad ile alakası olmayan firmalar ile çalışın. İlla ki çalışacaksanızda sektörde az çok bu memnuniyetsizlik, kalitesizlik konusundan nam yapmış firmalardan uzak durmanız.

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Bu kalitesiz ve sürekli iğneleyici cevaplardan kim olduğu açıkca belli.

Çok geçmiş olsun, zararın neresinden dönerseniz kârdır. Eğer kurulumla alakalı bilginiz varsa naçizane tavsiyem silkroad ile alakası olmayan firmalar ile çalışın. İlla ki çalışacaksanızda sektörde az çok bu memnuniyetsizlik, kalitesizlik konusundan nam yapmış firmalardan uzak durmanız.
Bariz belli kimin olduğu işte ben aceleci davrandım piyasayı bilmeden bilgisiz hareket ettim. Yapacak birşey yok ama şimdi piyasayı çözmeye başladım.

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Sunucu almak isteyenlere tavsiyem Silkroad Firması adı altın da sunucu satan ve edit yapan kişilerden uzak durun. Gidin başka firmalardan sunucu alın. Sunucu firması için Muvhost adında ki firmayı tavsiye edebilirim hem çok ilgililer hem de sunucuları gayet ideal fiyat sağlam sunucularıdır. Edit için güvendiğiniz arkadaşınız ve dostunuzun çevresinde ki edit yapan kişilere yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bu arkadaşlarla ben de 1 kez çalıştım aynı sorunu bende yaşadım. " Bizim makinalarımızda sorun olması İMKANSIZ " gibisinden yazmışlardı. İlk sefer 100 TL sonra 50 TL demişlerdi. Belki 6-7 kişiyi vazgeçirmişimdir satınalmalarından. Müşteri kaybettikçe yakındır sonları. Yaşanan sorunlarda ilgi, ticaret ahlakın ve adabın olmayınca istersen marsa datacenter kur.

Son düzenleme:

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Bu arkadaşlarşa ben de 1 kez çalıştım aynı sorunu bende yaşadım. " Bizim makinalarımızda sorun olması İMKANSIZ " gibisinden yazmışlardı. Belki 6-7 kişiyi vazgeçirmişimdir satınalmalarından. Müşteri kaybettikçe yakındır sonları. Yaşanan sorunlarda ilgi, ticaret ahlakın ve adabın olmayınca istersen marsa datacenter kur.
Aynen öyle bundan sonra kesinlikle önermeyeceğim bir yer benim içinde deneyim olmuş oldu.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.