Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Bir Teşekkür

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Merhabalar,
Yaklaşık 2-3 haftadır sizlerleyim. Birçok sorunum oldu.. Hepsine değil ama %90'ına burada cevap buldum. Bana vaktini ayırıp cevap veren tüm kardeşlerime başta;
@newstar
@trukafatsum
@SahinCetinkaya (Ahmet)
kardeşlerime teşekkürlerimi sunarım. Gerek teamviewerdan gerekse site üzerinden cevap yazan ama adını hatırlamadığım tüm arkadaşlarıma, tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum ayrıca bizi bu mecrada bir araya getiren tüm yöneticilere de teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Merhabalar,
Yaklaşık 2-3 haftadır sizlerleyim. Birçok sorunum oldu.. Hepsine değil ama %90'ına burada cevap buldum. Bana vaktini ayırıp cevap veren tüm kardeşlerime başta;
@newstar
@trukafatsum
@SahinCetinkaya (Ahmet)
kardeşlerime teşekkürlerimi sunarım. Gerek teamviewerdan gerekse site üzerinden cevap yazan ama adını hatırlamadığım tüm arkadaşlarıma, tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum ayrıca bizi bu mecrada bir araya getiren tüm yöneticilere de teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız.
Topici ancak görebildim. :)

Burası her zaman, editorlere destek olan bir forum olarak anılacak. Elimizden geldiğince, parmaklarımız klavyeye basabildiğince yardımcı olmaya devam. ❤

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Ayrıca önemli olan @zukobaba forumdaşımın mütevaziliği sizin gibi forumdaşları , yöneticileri , moderatörleri geliştirici platforumlarında ilk kez görüyorum. ve bende bu platformda olduğum için mutluyum :) diğer platformlardan farkkı vsro.org'un aile gibi olması bence çünkü öyle hissettirdi bende daha yeni geldim bu platforma lakin kanım çok ısındı. ego yok sevgi var ve herkez olumlu.

Ü

Üye silindi 1104

Ayrıca önemli olan @zukobaba forumdaşımın mütevaziliği sizin gibi forumdaşları , yöneticileri , moderatörleri geliştirici platforumlarında ilk kez görüyorum. ve bende bu platformda olduğum için mutluyum :) diğer platformlardan farkkı vsro.org'un aile gibi olması bence çünkü öyle hissettirdi bende daha yeni geldim bu platforma lakin kanım çok ısındı. ego yok sevgi var ve herkez olumlu.
ego yok değil var o egolu şahıslar ama şuan çevrimdışı zamanla çözersin :D

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.