Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Bir Unique Nasıl Kopyalanır ?

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Merhabalar,
Arkadaşlar taisui uniq ini kopyalayıp birini str diğerini int yapacağım. Saatlerdir uğraşıyoruz olmuyor. Bir uniq nasıl kopyalanır anlatabilir misiniz ?
Ben şu şekilde yaptım olmadı;
öncelikle objcommon dan uniq kodlarını bulup en alt satıra kopyaladım linki de objchara verdim buralarda sorun yok. Sonra textdataobject.txt den tai sui yi bulup o satırı kopyaladım. kopyaladığım satıra yeni eklediğim uniq kodlarını mesela MOB_FW_TAESE_001 SE BEN BUNU 001_STR OLARAK gerekli yerlerden değiştirdim fakat f2 ye gelmiyor eklediğim uniq. Önerisi olan bilgisi olan paylaşabilir mi .D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 1104

düzgün eklediğine eminmisin textdata object falan eklemediysen gözükmeyebilir

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
_RefObjChar' da PD(Physical Defans) ve MD(Magical Defans) kolonları ile oynama yapmalısın.

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
1-140'a kadar Tai Sui var birinin seviyesini ve HP'sini yükselt, farklı SN_XXX_XXX uzantısı ver sonra adını değiştir tamamdır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
1-140'a kadar Tai Sui var birinin seviyesini ve HP'sini yükselt, farklı SN_XXX_XXX uzantısı ver sonra adını değiştir tamamdır.
yok kardeş olmuyor hp mpleriyle oynamadan snsini değiştiriyorum 111 level yaptım uniq atıyorum hala tai sui app yazıyor. eklediğim str yazısı cıkmıyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.