Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Blender SROBJ Expert Hatası alıyom

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Yine ben :) geniş kapsamlı araştırıyom çözüm bulamayınca Konu acıyom kusura bakmayın :) bu tür şeyleri çözünce konu olarak acıyom Başlıkta yazdıgım gibi Blender puligin var SROBJ die exportliyinca hata veriyo bu hatayı 3 sene öncede aldım çözemeyince bıraktı yine tekrar illet oldu bana :) bu arada pegasus deil yeni pet :D unicorn

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
.ban uzantılarının şifreleri kırılmadı henüz kırıldıysa da paylaşılmadı

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Söz ağızdan bi kere çıktı yaptığını belli ettin azda olsa tam bir anlatım yapsan şu hatayı geçsekte sıradaki konuyu açsak ?
Biz blenderden Export yaparken hata alıyoruz ondan bahsediyorum ?

O hata büyük ihtimal mesh'leri triangular yapmıyorsunuz o yüzden. 3dmax de daha kolay olması lazım uv mapping ve mesh ayarlamasının blender kanser birazcık :)

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Bunun çıktısını aldıktan sonra animasyon dosyasını nasıl yapmayı düşünüyorsun? var olan petlerinkini mi kullanacaksın?
Cıktısını alamadım çözemedim halen varsayalım yaptım pegasusun animasyonunu kullanıcam

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Bir server var çogu yerde var ama şuan bunu örenek göstericem arkadaşlar bir teleport var teleportta mesela .bsr .bms .bmt .ban editi yapılmş herşeyi ile oynanmış yani ve bu .bms leri .objyede çeviremiyoruz bunlar hangi programı kullanıyor herşeyi yapıyorlar https://www.********.org/forum/images/smilies/icon17.gif dosyaları uplaod edeyim belki incelemek isteyen vardır .

[video=youtube_share;5xPPcsM6NO4]

Oyla 0

Flokui224

.
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
There's a server in most places, but right now there's a teleport with friends who are going to show it to me, like .bsr .bms .bmt .ban editi, so we can't translate these .bms into .objye, which program they're using https://www.**.org/forum/images/smilies/icon17.gif

[video=youtube_share;5xPPcsM6NO4]
Pleaze gET Link Pleaez

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.