Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Boateng: Taraftarımız Gibi Ben De Çılgınım

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Beşiktaş’ın Ganalı yıldızı Kevin Prince Boateng, kulüp dergisine konuştu. Alanyaspor’u geriden gelerek kazandıkları maçın ardından taraftarlarla arasındaki bağın inanılmaz olduğunu söyledi. “Taraftarlarımız gibi ben de pozitif anlamda çılgınım” dedi.

Beşiktaş’a gelmeden önce 2 senedir temas halinde olduklarını belirten yıldız futbolcu, Almanya’da yaşarken birçok Türk arkadaşının olduğunu söyledi. Menajerine Beşiktaşla anlaşması için elinden gelen her şeyi yap talimatı verdiğini söyledi.

Patlamamak İçin Oturdum

https://www.vsro.org/wp-content/uploads/2020/03/ERZ2Gv8WAAIUOlK.jpeg

Trabzonspor ile 2-2 berabere kaldıkları maçta bir süre yedek kulübesinde beklemesinin sorulması üzerine, çok sinirlendiğini belirtti. Patlamamak ve sakinleşmek için biraz oturmaya ihtiyacım vardı dedi.

Beşiktaş taraftarı ile arasındaki bağ hakkında da konuşan tecrübeli yıldız, “Bu kadar kısa zamanda bu bağ nasıl oluştu? Şöyle anlatayım; taraftarlarımız gibi ben de pozitif anlamda çılgınım. Bu duyguyu ve yoğunluğu karşılıklı olarak hissedebiliyoruz, birbirimizi anlayabiliyoruz. İtalyanca’da ‘duyguları teninde hissetmek’ diye bir söz vardır ve gerçekten de bu duyguyu tenimde hissedebiliyorum. Bu sayede de bu kadar kısa bir zamanda bu yakınlığı kurmuş oldum” diye konuştu.

Boateng: Taraftarımız Gibi Ben De Çılgınım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.