Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım ( Box Scrool ) için 'Random' stat verdirme

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar, 80 Cap bir server editlerken eklediğim boxta itemler boxtan haliyle 0 stat düşüyordu. Forum içerisinde bununla ilgili konu bulamayınca (paylaşılmışsa konu kirliliği için kusura bakmayın.) paylaşmak istedim.

= Yalnızca 8 dg silahlar
= Bütün Degreeler için kullanabilirsiniz.

Not : _ItemWeaponType isimli tablodan yalnızca silahları ve _RefObjCommon ID lerini eşitliyorum bu şekilde yapmayı tercih ettim. Weapon için ayrı tablo Pro için ayrı tablo. Isterseniz tablo içerisinde Null olarak bırakılmış stuna Weapon için '1' Pro için '2' Acc için '3' şeklinde Item çeşiti belirtip tek tablo içerisinde de weapon, pro, acc şeklinde ayarlayabilirsiniz. Bunun için de Query sonunda bulunan where kısmına bir and daha ekleyip Pro weapon acc karıştırmamasını sağlayabilirsiniz.

AND Type = 1 Gibi.

Dip Not: Tablo stun isimleri tek karakter olarak kullanıyordum. Paylaşırken anlaşılması için isimlerini değiştirdim. Eğer çalışmazsa tablo stun isimlerini kontrol edin.

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
147
Ödül Puanları
43
Paylaşım için teşekkür ederiz.

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Paylaşım için teşekkür ederiz.
@starktwo Rica ederim. Bu arada scrolları ışınlanmalı eklemek yerine ışınlanamsız ayarlayıp procedure içine guard veya bot aracılığı ile ışınlama eklerseniz daha temiz olacaktır. Guard aracılığıyla verilen itemler procedure işleyişine göre daha geç geldiğinden stat işlemini yapılamaz. Yani shard üzerinden item verilmeli bunun için de ışınlama şart. Bu da çok düşük ihtimalle gold buguna sebep olur. Çözümü ise scrollu ışınlama olmadan eklemek ve guard veya bot yardımı ile ışınlamak.

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Linkleri Güncelleyecek birisi varmı acaba ? @AleriyaSama
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Merhaba linkleri güncelleme yapacak bir arkadaşım varmı?

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
28
@SQL Merhaba, bir süredir evde değilim ne yazık ki güncellemem mümkün değil şu sıralar. Ama çok vaktini almayacak bir yöntem önerebilirim. İtem rate düşürüp farklı 10-15 itemin statlarını bir txt e yazıp kullanabilirsin. Yardımcı olmayı çok isterdim ama dediğim gibi şuan şehir dışındayım evde bulunan bilgisayarıma erişimim yok şu sıralar

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
bende aklıma gelen ilk algorıtma bu oldu zaten acaba farklı bir yöntemimi var diye txt ye bakmak istedim.
Prosedür değişkeninde bir hata vardı onu düzelttim yorumun için çok teşekkür ederim..
@|̿ \͇||͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ hakan sanada çok teşekkür ederim aranjörlüğün için.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113

Zohan

.
Alınan Beğeni
62
Ödül Puanları
28
Teşekkürler link güncelleyebilecek var mı?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.