Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Bsr Edit

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
Bsr dosyasını notepad++ ile açıp içerisindeki dosya yollarını kendime göre düzenliyorum aynısını bmt ve bms dosyalarınıda yapıyorum fakat client crash yiyorum. Bunun hakkında bilgisi olan varmı ?

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bsr Dosyalarını Editliyorsun İçine Ne Atıyorsun Veya Ne Siliyorsun?:unsure:

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,566
Ödül Puanları
113
Bsr dosyasını notepad++ ile açıp içerisindeki dosya yollarını kendime göre düzenliyorum aynısını bmt ve bms dosyalarınıda yapıyorum fakat client crash yiyorum. Bunun hakkında bilgisi olan varmı ?
Notepad++ ile değil hex editör ile düzeltmen gerekiyor. Onunda aynı uzunlukta olması şart. Yapabileceğin tek şey bsr nin çektiği dosyaların konumlarını değiştirmek olabilir, ötesi için official toollar lazım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Örnek - >
Aynı .bsr dosyasını kopyalayın, NOTEPAD ile açın ve içindeki ddj adını değiştirin. Yeni ddj dosyaları oluşturun, ancak ddj dosyasının adının uzunluğunun aynı kaldığından emin olun, örneğin:
eski adı: tombgeneral.ddj -> yeni ad: tombgenera2.ddj

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
Cevabınız için teşekkür ederim deniyorum hemen

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,566
Ödül Puanları
113
PowerGREP 5 programını tavsiye ederim ben kullanıyorum memnunum.

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
Bu programı nasıl kullanıcam biraz açıklarmısın @Senua

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
Program crack indirdim içi virüs doluymuş yedeklerimi zor kurtardım. Nereden indirmemi önerirsin bu programı
Orjinal sitesi bumu ?

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
@Senua Resimdeki şekilde edit file diyerek böyle bir ekran açılıyor buraları kendime göre düzenliyorum yine crash yiyorum.
yG64Yk.png

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.