Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Bu Süslemeleri Serverime Eklemek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,035
Ödül Puanları
93
Selamun aleykum Arkadaslar Bu Fotograftaki Süslemeleri Kendi Serverime Eklemek istiyorum

Bu databasede var bu süsleme Kendi Serverime eklemek için Neleri Çekmem Gerekiyor ?

3085

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Selamun aleykum Arkadaslar Bu Fotograftaki Süslemeleri Kendi Serverime Eklemek istiyorum

Bu databasede var bu süsleme Kendi Serverime eklemek için Neleri Çekmem Gerekiyor ?

Ekli dosyayı görüntüle 3085
O konuda bilgim yok fakat eğer bu tür süslemeleri eklemek istersen hem eklemesini hemde silinmiş halini konuya bırakıyorum.

hackedbypa$a

SQL DOCTOR
.
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Hiç Kimsenin Görmediği Herkesin Kör Noktasıyım

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Bu clientin bulunduğu map.pk2 dosyası içerisinden 96-97-98 numaralı klasörleri çek, içeriklerini kendi map.pk2 dosyana kopyala (direk silip klasörü atma sadece üzerine yaz klasör içerisindeki dosyaları). Eğer bu şekilde olmazsa yaz tekrardan bir yöntem daha vericem ?

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Müslüman bir kardeş olduğunu ümit ederek yazıyorum. Yılbaşı & noel hristiyanların dini (şirk) bayramıdır. Onlara benzemeye çalışma, o çam ağaçlarından uzak dur. Aşağıdaki linkte konu hakkında makale bıraktım. Allah rızası için okumanı rica ediyorum.

Oyunla müslümanlığın veya hiristiyanlığın ne alakası var dostum. Bu sadece görsel ve oyun görünümü için bırakılıyor. onları bırakmak seni ne müslüman eder ne hiristiyan eder.

hackedbypa$a

SQL DOCTOR
.
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Hiç Kimsenin Görmediği Herkesin Kör Noktasıyım
oyundan para kazanılıyor öyle değilmi? Buradan rızık alınıyor yani. Rızkına haram bulaştırmak istiyorsan o senin özgür iraden tabi.

Hristiyanlar yılbaşını kutluyor bu onların dini (şirk) bayramı. Sen oyununa bunları bırakırsan onlara benzemiş olursun.

“Kim bir kavme benzemeye çalışırsa, o da onlardandır.” (Ebû Dâvûd, Libâs, 4/4031)

Lokanta işletmecisinin dükkanını boydan boya çam ağaçlarıyla süslemesi ve yılbaşı gecesinde hindi satması/servis etmesi ve bu yaptığını "helal görmesi" onu dinden çıkaracağı gibi aynı şeyi oyunda yaparak bunu "helal görmeniz" sizi dinden çıkarır.

Ama tabi hiç inancınız yoksa, istediğinizi yapabilirsiniz.

Lekum dînukum veliye dîn. (Sizin dininiz size, benim dinim bana.) Kafirun Suresi - 6

Oyunla ilgili bir alakası yok bunun kuran kursu değil kardeşim burası

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
@Elanor kardeşim gece gece iyi güldürdün Allah'da seni güldürsün ?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Çarşıda pazarda bir işte çalışarak nasıl para (rızık) kazanıyorsanız, bu oyundanda aynı şekilde para kazanıyorsunuz dimi? Rızkınızı buradanda alıyorsunuz.
Helal/haramla bir işiniz yoksa zaten bana neden cevap veriyorsunuz ki, ben konuyu açan arkadaşa hitap ediyordum.
Siz inançlı biri değilseniz size herşey helal zaten. Nasıl olsa hepimiz bir gün öleceğiz, o zaman görürsünüz oyun ile alakası varmış mı, yokmuş mu.
Dostum işin helal haramına girersen senin bu oyunun dosyalarını emek çaba para sarfetmeksizin ve oyunun sahibi joymax tarafından izin almaksızın kullanman ne kadar helal? Ben söyleyeyim haramın dibi.
Onu geçtim oyunu açtın emek harcayıp para yatırıyor insanlar, 1k playerden 50 kişi kaldı diye gidenleri geçtim( ki gidenlerinde hakkı var sonuçta emek çaba vermişler yok olsun diye yapmıyor insanlar bunu) oyunu kapatarak kalan 50 kişinin hakkını yemen ne kadar helal?
Başkalarının editledigi dosyalardan o editleyen kişinin izni olmaksızın dosyaları kendi (sözde kendi) oyununa aktarman ne kadar helal? Bak bu liste uzar gider devamını özelden yazarım istersen ama işin özü şu;
Senin mesele pavyona gidip kadın-içki haram demen gibi birşey madem haramsa kapı orada neden habire pavyondasın(forumda)? İşine gelmiyorsa dine sadık düzgün ve dinin her gereğini yerine getiriyorsan ona gorede davran haramın olduğu yerde barınma uzaklaş oralardan ?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Nulled-crackli dosya kullanıp bilgisayarında bir tane orijinal lisanslı yazılım kullanmayan insanların gelip haramdan bahsetmesi cidden komik bir durum iyi güldüm ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605

Ekli dosyayı görüntüle 3085
Sorununuz çözüldü mü? Çözüldüyse ne şekilde çözüldü. Tekrar yardım almak istiyorsanız sorununuzun çözüldüğünü ve ne şekilde çözüldüğünü lütfen belirtin.

@Elanor
Bilgili ve aklı başında bir arkadaşa benziyorsun. Öncelikle bir çoğumuz elbette müslümanız ancak zaman öyle bir zamana gelmiş ki, yaşadığımız hayatların müslümanlık ile uzaktan yakından bir alakası yok. Neden mi? Hangimiz devlete dahi olsa bazı borçlarını aksatıp faiziyle ödemedi? (Başınıza illaki gelecek) Hangimiz bankalarla çalışmadık? Faiz yedirmedik? Hadi yedirmedik, ne yapabiliriz bankalara faiz yedirmeden? (Yemekten bahsetmiyorum bile) Benim 3 aylık bir kız çocuğum var, ben bu kıza iyi bir gelecek vermeliyim değil mi? Her insan bunu istemez mi? Ben ahiretimi düşündüğüm kadar, dünyevi yaşamımıda düşünüyorum. Kendim için değil, benden sonraki benim soyum için bunu düşünüyorum. Burada anlatmak istediğim, içinde bulunduğumuz şartlarda dinimizi doğru şekilde yaşamak mümkün değil. Doğru şartlarda yaşayabilmek için hepimizin yarınını düşünmeyeceği bir yaşantısı olması gerekir, ki bir çoğumuz için bu mümkün değil.

Tekrardan uzun lafın kısası, burası yeri değil hocam. Burada her zaman herkes aynı görüşte olmayabilir ve din mevzuları çok hassas konulardır. Sizin de dediğiniz gibi;

Lekum dînukum veliye dîn. (Sizin dininiz size, benim dinim bana.) Kafirun Suresi - 6

not: Dini ve siyasi konular hakkında forum kurallarımız gereği tartışma yasağı var. Kuralları okumayan arkadaşlar lütfen kuralları okuyalım.
Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.