Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü C# İnventory Yardim

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
602
Ödül Puanları
93
Arkadaş anlayan mutlaka vardir takıldım kaldi burda yardımlarınızı bekliyorum:)

şimdi chardata 0x3013 paketinden inventory countunu
Count çantada kactane item varsa onu getiriyor
C#:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Böyle yaptığımda deneme olarak çantada sadece 1 item bırakıyorum doğru bilgileri çekiyor ama 1 ve üstü olduğu zaman sadece ilk geleni doğru çekiyor sonrası item bilgilerini yanlış çekiyor döngüden kaynaklı mı bir türlü çözemedim.

Ü

Üye silindi 1104

sarkoplata :D sarkolata 2015te epvpde bi konuya yorum yapmış o konuyu incele acaba çözermi sorununu bir bak :D

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
Bir sonraki itemi doğru okuyamıyorsun çünkü çok fazla eksik var.

ItemID yi aldıktan sonra her item türüne göre farklı okumalar yapman lazım. Mesela item bir kıyafet ise, statlarını, + kaç, adv elixir var mı, kaç tane blue var, blueların %si kaç, socket var mı, varsa ne var gibi bir sürü şeyi okuman lazım. Stackable bir item ise, mesela pot veya arrow, kaç tane var ona bakman lazım.. pet ise ölü mü, kaç saniyesi kalmış, adı ne... tüm her şeyi doğru okumadığın sürece bir sonraki iteme geçemezsin, bir byte kaysa her şey bozulur.

Bugüne kadar paylaşılan en tam hali sanırım bu, ki bunda da hatalar var... kolay gelsin

Oyla 0

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
602
Ödül Puanları
93
Eyw
Bir sonraki itemi doğru okuyamıyorsun çünkü çok fazla eksik var.

ItemID yi aldıktan sonra her item türüne göre farklı okumalar yapman lazım. Mesela item bir kıyafet ise, statlarını, + kaç, adv elixir var mı, kaç tane blue var, blueların %si kaç, socket var mı, varsa ne var gibi bir sürü şeyi okuman lazım. Stackable bir item ise, mesela pot veya arrow, kaç tane var ona bakman lazım.. pet ise ölü mü, kaç saniyesi kalmış, adı ne... tüm her şeyi doğru okumadığın sürece bir sonraki iteme geçemezsin, bir byte kaysa her şey bozulur.

Bugüne kadar paylaşılan en tam hali sanırım bu, ki bunda da hatalar var... kolay gelsin
Eyw paylaşım ve bilgi için teşekkürler ederim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.