Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

iSRO-R Çözüldü C9 hatası alıyorum.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Merhaba. Portlar Açık Firewall üzerinden v.s hersey aktif calısıyor SMC Den aktif ettiğimde sorun yok fakat kendi bilgisayarımdan sunucuya giremiyorum launcherdan start gelmiyor.
Baska Pc ile giriş yapıldııgında start gelıyor fakat login kısmında C9 Hatası alıyorlar. Loopback Kurulumu var sabit ip ile Sorunun Çözümü Konusunda Yardımcı Olabilecek Varsa Sevinirim.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
İnput dogru defender kapal ıusta
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

İSS DEN PORT ACMAK GEREKIYORMU BU RİGİDDE

Sorun Çözülemedi Varmdır Yardımcı OIacak?

Oyla 0

BERK4Y

.
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
3
1) Defender kapalı olmamalı sadece aç ve bütün port yönlendirmelerine izin ver, hepsi yeşil olsun.​

1-1) Yinede windows güncellemelerinden ötürü olası durumlara karşın bu portalara izin ver​
Loginserver => 15779
Downloadserver => 15881
Agentserver => 15882
GlobalManager => 32001
GatewayServer => 32000
MachineManager => 32000
FarmManager => 32000
DownloadServer => 32000
SR_ShardManager => 32004
AgentServer => 32004
SR_GameServer => 32004
1-2) Bazı fileslar farklı port yönlendirmeleri yapabiliyor o yüzden her çalıştırdığın .EXE, Manager'ların bağlandığı port'ları kontrol et ve eğer farklı ise onlarada izin ver​
2) IP adresini sabit yap.​

3) .TXT dosyalara girdiğin IP adreslerini baştan sona kontrol et.​

Oyla 0

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Merhaba. Portlar Açık Firewall üzerinden v.s hersey aktif calısıyor SMC Den aktif ettiğimde sorun yok fakat kendi bilgisayarımdan sunucuya giremiyorum launcherdan start gelmiyor.
Baska Pc ile giriş yapıldııgında start gelıyor fakat login kısmında C9 Hatası alıyorlar. Loopback Kurulumu var sabit ip ile Sorunun Çözümü Konusunda Yardımcı Olabilecek Varsa Sevinirim.
Ben de sunucumdan oyuna giriş yapabiliyordum ama local bilgisayarımdan girerken C9 hatası alıyordum. Çözümüm certi değiştirmek oldu. Certi ve certteki portları değiştirmem bu sorunu çözmüştü. Başka bir cert dosyası ve portları kullanarak denemeni öneriririm.

1) Defender kapalı olmamalı sadece aç ve bütün port yönlendirmelerine izin ver, hepsi yeşil olsun.​
1-1) Yinede windows güncellemelerinden ötürü olası durumlara karşın bu portalara izin ver​
Loginserver => 15779
Downloadserver => 15881
Agentserver => 15882
GlobalManager => 32001
GatewayServer => 32000
MachineManager => 32000
FarmManager => 32000
DownloadServer => 32000
SR_ShardManager => 32004
AgentServer => 32004
SR_GameServer => 32004
1-2) Bazı fileslar farklı port yönlendirmeleri yapabiliyor o yüzden her çalıştırdığın .EXE, Manager'ların bağlandığı port'ları kontrol et ve eğer farklı ise onlarada izin ver​
2) IP adresini sabit yap.​
3) .TXT dosyalara girdiğin IP adreslerini baştan sona kontrol et.​
Bu kadar çok portlara izin vermeye hiç gerek yok. Hatta bi noktada zararlı bile olabilir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.