Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
COD: Mobile'ı Nasıl PC'de Oynarız

images.jpeg

Activision, geçtiğimiz günlerde iOS ve Android cihazlar için Battle Royle türündeki CoD: Mobile oyununu yayınlamıştı. Grafikleri ve mekanikleri ile PUBG Mobile‘ı tahtından edecek olan CoD: Mobile, mobil platformların dışında PC üzerinden de oynanabiliyor.
PC üzerinde nasıl oynanır?
Adım: Tencent Game Buddy uygulamasını Windows için buradan indirin.
Adım: İndirmiş olduğunuz Tencent Game Buddy uygulamasını kurun.
Adım: Uygulama yüklendikten sonra; Tencent Game Buddy’i açın.
Adım: Oyun Merkezi bölümünden Önerilenler (Recommend) bölümüne tıklayın.
Adım: Önerilenler bölümünden ise Call of Duty Mobile‘ı indirin.
Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra PC’de klavye ve mouse ile CoD: Mobile‘ı oynamaya başlayabilirsiniz. Aynı PUBG Mobile’ın PC sürümünde olduğu gibi
PC sürümünde de haksız rekabet olmaması adına sadece PC’de oynayanlar ile eşleşeceğinizi belirtelim.
Oyunun PC’deki sistem gereksinimlerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. PUBG Mobile’da olduğu gibi CoD: Mobile’ın da öyle ahım şahım bir donanım istemediğini belirtelim. Ancak oyunu akıcı bir şekilde oynamak için aşağıdaki ekran kartından daha iyisine sahip olmanız gerektiğinin altını çizelim.

Call of Duty Mobile PC sistem gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i3 550 3,20 GHz veya daha iyisi
Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000 veya daha iyisi
RAM: 4 GB
Depolama: 3 GB