Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Certler geçmiyor

WA3

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
VDS sunucuda Hiçbir hata vermemesine rağmen en sonda fertleri bekliyoruz 1 saat oldu certler geçmiyor sw açılmıyor haliyle sebebi nedir bununla ilgili konu açılmışsa kusura bakmayın göz gezdirdim ama göremedim

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
VDS sunucuda Hiçbir hata vermemesine rağmen en sonda fertleri bekliyoruz 1 saat oldu certler geçmiyor sw açılmıyor haliyle sebebi nedir bununla ilgili konu açılmışsa kusura bakmayın göz gezdirdim ama göremedim
Sorununu görsel olarak konuya eklersen sorununa daha kısa sürede çözüm bulabilirsin.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
gameaserver ve shardmanager hocam cert geçmiyor bir türlü kendi bilgisayarımda denedim yaptım ancak vds server kiraladım aynı şekilde yaptım bu şekilde oldu
Önce filesin içine bakar mısın Data klasörü varmı data.pk2 içindekiler yani

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.