Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü CH Special Skilleri kaldıramadım...

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Forumda bulduğum Joysro 110cap database kullanıyorum. Only ch 80 cap'e çevireceğim ama ch'deki specail skilleri kaldıramadım. Daha doğrusu kaldırdım. Database'den falan sildim. Hatta tab'a tıkladığımda oyun kapanıyor ama o tabı ordan kaldıramadım. Nasıl kaldırabilirim?

Force'un sağındaki tab. Tekrar söylüyorum her şey tamam. Şuan skilleri kullanmak mümkün değil. Oradan tab'ı silsem yeterli benim için.

Screenshot_5.png

Ü

Üye silindi 3096

tam tersi silmek yerine

_RefCharDefault_SkillMastery

Burada 0 olan sadece chn charlar içindir 1 ise eu charlar için. 3 olan ise eu ve chn için

sen 1 yapacaktın orayı adamlara görünmeyecekti

Oyla 0
Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
tam tersi silmek yerine

_RefCharDefault_SkillMastery

Burada 0 olan sadece chn charlar içindir 1 ise eu charlar için. 3 olan ise eu ve chn için

sen 1 yapacaktın orayı adamlara görünmeyecekti
Yedekleri geri yükledim ve dediğin gibi yaptım. Mediadan da bir şeyleri değiştirmem gerekiyor sanırım ama mediada textdatada hangi txt dosyasında değişiklik yapmam gerekiyor? Çünkü kapanmadı.
Screenshot_6.png Screenshot_7.png

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Sadece
Yedekleri geri yükledim ve dediğin gibi yaptım. Mediadan da bir şeyleri değiştirmem gerekiyor sanırım ama mediada textdatada hangi txt dosyasında değişiklik yapmam gerekiyor? Çünkü kapanmadı.
skillgroup ve skillmasterydata txtlerinden o satırları silermisin serverdep klasörünün içerisinde

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Tamamdır, sorun o skilli kaldırmamam ama ref_skill tablosunda bulamadım. Diğer skiller gibi tablonun altına koymamış o skilli. Daha kolay bulma yolu var mı?
var

equip_skill.txt olması lazım orda skill adını arat

Basic_Code kodu çıkar skilin onun service 0 yap

Oyla 0
Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
var

equip_skill.txt olması lazım orda skill adını arat

Basic_Code kodu çıkar skilin onun service 0 yap
Şaka gibi, skillin ismi yok... equip_skill.txt'de ????(??) olarak arattım, uzun süre baktım CH_Skilllerin arasına, en alta da baktım yok
Untitled.png

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.