Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Character Icon

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar bir oyundan ülke iconları cektim ekledim Basınca Retrun Oluyor Ama Charın Yanında ülke icon gelmiyor prosödör ile Alakalı Herhalde Rica etsem Yardımcı Olabilirmisiniz...

Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar Char icon Yani Eziklik İcon Olarak Biliyorsunuz Bunun İcon İçin Dll Gerek yoktur Sadece ddj Olarak Degişiklik Yapabilirsiniz Örnek Resimdeki Server Char İconu Gibi Yapabilirsiniz Sadece Boyutlarını 16*16 Yaptıgınızda Sorunsuz İconuz Gecebilir Cok Yakında Bunun Scroll Olarak Prosödörünü Vsro.org Forum İçin Sizilere Sunucam..

Örnek Resim LogoDeneme Charın icon Görebilirsiniz..

SRO[2020-04-07 12-47-20]_63.png

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Merhaba Arkadaşlar Char icon Yani Eziklik İcon Olarak Biliyorsunuz Bunun İcon İçin Dll Gerek yoktur Sadece ddj Olarak Degişiklik Yapabilirsiniz Örnek Resimdeki Server Char İconu Gibi Yapabilirsiniz Sadece Boyutlarını 16*16 Yaptıgınızda Sorunsuz İconuz Gecebilir Cok Yakında Bunun Scroll Olarak Prosödörünü Vsro.org Forum İçin Sizilere Sunucam..

Ekli dosyayı görüntüle 5129
tek merak ettiğim nokta farklı iconları beginner mark olarak nasıl tanımlayacağın ve bunu dll kullanmadan sadece prosedürle nasıl tetikleteceğin. :)

Ha bu arada hortlama için üzgünüm... :)

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93

Ekli dosyayı görüntüle 5129

merakla bekliyorum :p

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
3
BHGAMİNG kendinizi bile bile insanlara güldürtmek hoşunuza mı gidiyor anlamıyorum aynen kardeşim _addlogitem den _char tablosunda update yapınca icon değişiyor zaten

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.