Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Character Icon

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar bir oyundan ülke iconları cektim ekledim Basınca Retrun Oluyor Ama Charın Yanında ülke icon gelmiyor prosödör ile Alakalı Herhalde Rica etsem Yardımcı Olabilirmisiniz...

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
Valla kardeşim maxigurad bu hizmeti sunuyor char icon olayını başka şekilde nasıl yaparsın bilemem uğraşmaya da değmez diye düşünüyorum kolay gelsin

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
aydogan52 burdaki çocuklar sizinle alay ediyor kardeş
çok yanlış yere gelmişsin sen guard satıcılarına gitmen lazım f8 filterda vardı bu özellik mesela
öyle prosedürle olacak iş değil bu

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Çok bilgili isen ekstrem olarak kendi guardina yazabilirsin o sistemi diyecegim ama anlamsiz ve bos bir cümle olacak o yüzden maxiguard ı satin aliyorsun 16x16 iconu ayarliyorsun zaten entegrasyon icin kullanacagin tum komut ve prosedürler i doküman olarak veriyorlar

Dipnot olarak düşeyim Prosedür prosedür olarak bu kadar ilginç bir telaffuz görmedi mssql bizi affetsin..

Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
o zaman Maxiguard dll src cıkaralım Bakalım Ona Göre dll Oluşturalım kendimize

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bile bile insanlar dalga geçsin diye ellerine koz vermek...
ben gidiyorum buradan :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.