Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Character Select Screen Change Basic Method

Q

quantizz

COURAGEOUS
Cesur onun yenilikçi bir F2P MMORTS / RPG oyunu. Courageous'de 2 ırkımız var, insanlar ve canavarlar. Oyunda üsler kurabiliriz, bunlardan biri yok edildiğinde (insanlar ya da canavarlar) oyun biter.
bir zamanlar Silkroadın değişik bir mantığıyla yapılmış bir oyun kısa sürede kapatmışlar Piyasada Db si yok fakat full client setupu var tanıtımına falan baktım şimdi kurulsa belki çok dikkat çekerdi çok güzel birşey yapmışlar ozamanlar karakter yaratma falan yok sanırsam kayıt olunca ya insan seçiyorsun yada hayvan olarak seçiyorsun üs kurup FTW gibi savaş yapılıor sanırsam age of ampires gibi birşey yapmışlar skiller potlar ve ınventory bır okadarda cok değişik birşeydi ben bayagı inceledim bunu araştırdım fakat db sini bulamadım setup var indirme linki full client olarak :)

evet dediğin serveri hatırladım. LOL mantığında yapma çalışmıştı. o server tamamen emulator bazlı yapıldı

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
evet dediğin serveri hatırladım. LOL mantığında yapma çalışmıştı. o server tamamen emulator bazlı yapıldı
db sini bulabilseydik bi incelerdik full clienti var db si yok guzel birseye benziyor kisa surede kapatmislar

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thanks thanks

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
very good ..

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
[QUOTE = "quantizz, bài đăng: 42209, thành viên: 489"]
Đơn giản chỉ cần làm những điều này để thay đổi màn hình đăng nhập.

[USER = 3096] Cảm ơn bạn đã nhắc nhở @EfsaneSro [/ USER] :)

[Nội dung ẩn]
Đối với video

[ATTACH = đầy đủ] 5843 [/ đính kèm]
[/ TRÍCH DẪN]

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.