Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Cilent Değiştirmek

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar,şuanda benim cilentim resimdeki gibi (Resim alıntıdır) ben bunu değiştirmek istiyorum skill bar çok kullanışlı değil menü seçeneği yok ve alchemy kısmında socket yeri açamıyorum. Bunu nasıl değiştirebilirim.Cilenti değiştiriyorum ama bu sefer cilent-db uyumsuzluğu oluyor. Db de farklı 4-5 item ekli diye biliyorum.

Şuanda olan =

Yapmak istediğim=

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
başka bir SW nin alchemy ve skill bar dosyalarını çekebilirsin. Elimde olmadığı için yardımcı olamıyorum arşiv gitti sunucu ile birlikte :(
Şunu önerebilirim forumda aşağıda verdiğim konuda ki dosyayı indir dosya isimlerine bakarak başka bir SW nin dosyalarını çek. Tek tek seçmene gerek yok Media.pk2 içerisinde dosyaların olduğu (örnek veriyorum hatırlamadığım için launcher klasöründe mesela) klasörü komple al kendi mediana aktar.
Paylaşım - istek üzerine old schooll ürünleri

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
başka bir SW nin alchemy ve skill bar dosyalarını çekebilirsin. Elimde olmadığı için yardımcı olamıyorum arşiv gitti sunucu ile birlikte :(
Şunu önerebilirim forumda aşağıda verdiğim konuda ki dosyayı indir dosya isimlerine bakarak başka bir SW nin dosyalarını çek. Tek tek seçmene gerek yok Media.pk2 içerisinde dosyaların olduğu (örnek veriyorum hatırlamadığım için launcher klasöründe mesela) klasörü komple al kendi mediana aktar.
Paylaşım - istek üzerine old schooll ürünleri
Hocam butun fonksıyonlar çalışır değil mi ? Demek istediğim bu alchemy penceresınde socket alanı yok onda yani bu şekilde yaparsam olacak değil mi?

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
eski halini kullanmak istiyorsan sorunsuz çalışıyor bunlar kendi SW'm de denemiştim. Diyosan ki eğer yeni görünümleri kullanmak istiyorum o zaman klasör adına bak başka bir mediadan çek

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
eski halini kullanmak istiyorsan sorunsuz çalışıyor bunlar kendi SW'm de denemiştim. Diyosan ki eğer yeni görünümleri kullanmak istiyorum o zaman klasör adına bak başka bir mediadan çek
Hocam çektim ama çok ilginç bir durum var. 2-3 ayrı oyundan çektiğim halde olmadı. Sebebi ise iki görüntü birbiriyle karışıyor ilginç bir olay oluyor.Ayrıca başka srodan çektiğimi dds ye çevirip baktım ama eski görüntüler mevcut,ancak oyunun içinde yeni görünüm var . Vsrodan hazır buldum onuda attığımda değişmiyor.Sebebi ne olabilir?

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,121
Ödül Puanları
93
[YEDEK ALIYORUZ HER İHTİMALE KARŞI] ⚠️
Sorunun çözümü basit, sro_client.exe üzerinde işlem yapılıp, yapılmadığını bilmediğimiz için öncelikle clean dosyalardan sro_client.exe'yi kendi clientimize atıyoruz ve gerekli ip-mastery vs. düzenlemeleri yapıyoruz. Aynı şekilde clean client dosyalarındaki media.pk2 içerisinden interface klasörünün içinde bulunan alchemy klasörünü komple çekiyoruz, tabi işlemler daha bitmedi 2dt editide yapılmıştır tahminen bunun için birde media.pk2 nin ana dizinindeki res_ui klasörünü komple çekiyoruz, bu çektiklerimizin alayını kendi clientimize aktarıyoruz.
Sorun çözülmüştür umarım ✅

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
[YEDEK ALIYORUZ HER İHTİMALE KARŞI] ⚠
Sorunun çözümü basit, sro_client.exe üzerinde işlem yapılıp, yapılmadığını bilmediğimiz için öncelikle clean dosyalardan sro_client.exe'yi kendi clientimize atıyoruz ve gerekli ip-mastery vs. düzenlemeleri yapıyoruz. Aynı şekilde clean client dosyalarındaki media.pk2 içerisinden interface klasörünün içinde bulunan alchemy klasörünü komple çekiyoruz, tabi işlemler daha bitmedi 2dt editide yapılmıştır tahminen bunun için birde media.pk2 nin ana dizinindeki res_ui klasörünü komple çekiyoruz, bu çektiklerimizin alayını kendi clientimize aktarıyoruz.
Sorun çözülmüştür umarım ✅
Hocam çok sağolun.Sayenizde düzeltebildim :) bir şey daha sormak istiyorum ben bazen DB değiştiriyorum her DB değiştirdiğimde onun cilentini kullanıyorum o yüzden onun data sını çıkarıyorum buna gerek var mı ? data bütün cilentlerde aynı mıdır ?

Oyla 0

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Hocam çok sağolun.Sayenizde düzeltebildim :) bir şey daha sormak istiyorum ben bazen DB değiştiriyorum her DB değiştirdiğimde onun cilentini kullanıyorum o yüzden onun data sını çıkarıyorum buna gerek var mı ? data bütün cilentlerde aynı mıdır ?
Çoğu şey aynı fakat eklemeler muhakkak vardır bu yüzden her db değiştirdiğinde yeni clientinde ki datayı çıkart daha sağlıklı olur.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.