Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Çit Yapımı Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba forum sakinleri,

Öncelikle iyi akşamlar..

Konu başlığında görüldüğü gibi köprüye veyahut belirlediğim yere çit dekorasyonu koymak istiyorum bunun içinden geçemeyecek.
Aslında canlı örneği var oyunumda fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum. Araştırma yaptım düzgün elle tutulabilir bir noktasını öğrenemedim.
Bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri varsa şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Eli yüzü düzgün bir navmesh editör olmadıktan sonra yapamazsın, olsa dahi yapmak kök söktürüyor haberin olsun ?

Diyeceksin ki nasıl yapacağım valla inan anlatılabilir gibi değil kendin bulup çözmen lazım. Tabi bu söylediklerim fgw dekine veya kalelerdekine benzer engeller için geçerli.

Ü

Üye silindi 614

Eli yüzü düzgün bir navmesh editör olmadıktan sonra yapamazsın, olsa dahi yapmak kök söktürüyor haberin olsun ?

Diyeceksin ki nasıl yapacağım valla inan anlatılabilir gibi değil kendin bulup çözmen lazım. Tabi bu söylediklerim fgw dekine veya kalelerdekine benzer engeller için geçerli.
navmesh sorununu kendin mi çözdün merak ettim :D (quantizz'in yardım ettiğini biliyorum maksat yardım aldığını söylemek için ) sana yardım ettiler demi :D ee bilgi paylaşmak için :D

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63

Ya şöyle düşün. Hatta tam olarak böyle;
Şimdi bir harita var ve kopyalanmış bir şekilde kopya olmayan yani asıl mapta çit var o bölgede olması gerektiği gibi.
ama kopyalanan da aynı bölgede yok Şimdi ben iki kopya haritaya baktığımda çözemez miyim sonuçta ikiside aynı harita birisinde var diğerinde yok

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Kimse yok mu yardım edebilecek yahu sadece çit koyucam extra bi özelliği olmayacak ?
Hali hazırda olan var ondan bakıpda mı yapamıyoruz :(

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Kimse yok mu yardım edebilecek yahu sadece çit koyucam extra bi özelliği olmayacak ?
Hali hazırda olan var ondan bakıpda mı yapamıyoruz :(
Halihazırda varsa o kısmın map dosyalarını ve navmeshleri çek kendi clientine importla bişey yok bunda ?

Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Halihazırda varsa o kısmın map dosyalarını ve navmeshleri çek kendi clientine importla bişey yok bunda ?

O iş öyle olmuyor yalnız. Sadece görüntü istiyorsa arkadaş Askarın clientini indirip çeksin özel map yaptım ve garden kapıları + çitleri var açılır kapanır. Bakalım sadece client ile alabilecek mi. Vaktim olsa ben yardımcı olacaktım bu iş sadece client ile olmuyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.