Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Clean Database Bilinen Tüm buglar

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
Merhabalar, sıfırdan bir database editlemeye başladım. hatırımda olan sorunları elimden geldiği kadarı ile düzeltmeye çalıştım. Bugün battle arenayı test ederken bir sorunla karşılaştım.

Clean databasede [_CharInstanceWorldDataUpdate] prosedürünede CharID olarak yazılması gereken kısım Charid olarak yazılı bunu farkettim. Clean databasede bilinen sorunları sıralarsanız bu konu içerisinde çözümleri ile birlikte paylaşmak isterim.

Battle Arena bittikten sonra dışarıya atmama sorunu için çözüm:
_CharInstanceWorldDataUpdate
_CharInstanceWorldDataMarkUpLastWorld

bu iki prosedürde Charid olan kısımları CharID olarak güncellemeniz yeterli.

JKEnPj.png

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Merhabalar, sıfırdan bir database editlemeye başladım. hatırımda olan sorunları elimden geldiği kadarı ile düzeltmeye çalıştım. Bugün battle arenayı test ederken bir sorunla karşılaştım.

Clean databasede [_CharInstanceWorldDataUpdate] prosedürünede CharID olarak yazılması gereken kısım Charid olarak yazılı bunu farkettim. Clean databasede bilinen sorunları sıralarsanız bu konu içerisinde çözümleri ile birlikte paylaşmak isterim.

Battle Arena bittikten sonra dışarıya atmama sorunu için çözüm:
_CharInstanceWorldDataUpdate
_CharInstanceWorldDataMarkUpLastWorld

bu iki prosedürde Charid olan kısımları CharID olarak güncellemeniz yeterli.

JKEnPj.png
Prosedürleri kontrol et biyerde de Log vs yazılı SRO_VT_LOG yazmıyor ve çoğu tabloda id item olarak yazılı

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

elle manuel olarakta düzeltebilirsin
generate script alıp charid ararsın CharID girersin itemid ararsın ItemID girersin gibi bir sürü i harfi yazılı şey var onları ID yapmak istiyorsan bu hızlı yöntem bana göre :D

sadece Stored Procedures diyip al :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
item bugu icin,strg_del_item bak
Smc edit icin,strg_smc isimdekilerin hepsini duzelt 3-4tabloda sikinti var.

Galiba query ile bankaya item atmiyor

Add_item_chest ve otekini duzgun tablolarla degis

Log db log tutmuyor galibw

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
elle manuel olarakta düzeltebilirsin
generate script alıp charid ararsın CharID girersin itemid ararsın ItemID girersin gibi bir sürü i harfi yazılı şey var onları ID yapmak istiyorsan bu hızlı yöntem bana göre :D

sadece Stored Procedures diyip al :D

Bendeki db butun prosudurleri tek tek acip fixlemistim la ama en iyisi bakarak fixlemek :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.