Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü clean db 120 skilleri ekleme

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar clean db kullanıyorum da, db de 120 skilleri yok bunları nasıl ekleyebilirim yardımcı olur musunuz?

Alınan Beğeni
118
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar clean db kullanıyorum da, db de 120 skilleri yok bunları nasıl ekleyebilirim yardımcı olur musunuz?

öncelikle db yedeğini al daha sonra alt bolumde verdiğim kodu db okut
clean db olduğu için 1 hata alabılırsın
serveri açtığında gameserver sana hatalı skill ıd verecektir
onun servicesini 0 yap daha sonra db to media programı ile mediaya aktar

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
S.aleyküm abi şimdi ben 120 cap client db li sv kurdum ama sro_clienti sıkıntılı oldugundan başka bir clientle değiştirdim değiştirdiğim clientden dolayı en fazla 300 mastery ve 120 skillerin kutucuklarını kapalı gösteriyor. araştırmam sonucu odbg110 adlı programı kullandım sv tamamen çöktü bir yardımcı olabilecek arkadaş varmı ? nasıl ekleyebilirim 120 skilleri ve kapalı kutucukları kaldırmayı ?

Alınan Beğeni
556
Ödül Puanları
93
S.aleyküm abi şimdi ben 120 cap client db li sv kurdum ama sro_clienti sıkıntılı oldugundan başka bir clientle değiştirdim değiştirdiğim clientden dolayı en fazla 300 mastery ve 120 skillerin kutucuklarını kapalı gösteriyor. araştırmam sonucu odbg110 adlı programı kullandım sv tamamen çöktü bir yardımcı olabilecek arkadaş varmı ? nasıl ekleyebilirim 120 skilleri ve kapalı kutucukları kaldırmayı ?
Game servery sro pacther ile duzenle sorunun düzelir

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
öncelikle db yedeğini al daha sonra alt bolumde verdiğim kodu db okut
clean db olduğu için 1 hata alabılırsın
serveri açtığında gameserver sana hatalı skill ıd verecektir
onun servicesini 0 yap daha sonra db to media programı ile mediaya aktar

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
hocam dediklerinizi yaptımda client açılıp kapanıyor nasıl çözebilirim ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.