Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Clean DB & Client

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Bu konu birçok kere açıldı, ancak hiçbir paylaşımda gerçekten sorunsuz fixli db & client göremedim.
En son clean fixli diye kullandığım db'de triggerler'in bozuk olduğunu farkedene kadar edit yaptım onca emeğim heba oldu.
Togui'de envy spawn sorununu çözemediğim için bıraktım.

Elinde fixli sorunsuz clean db & client olan varsa paylaşsın hatta sabitleyelim ki rastgele db clientler üzerinde yeni katılanlarda işlem yapmamış olsun.
Kaç cap olduğu farketmez. Fixlenmiş özellikleriyle paylaşırsanız sevinirim, iyi forumlar.

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kaç Cap Arıyorsun Kanka

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
TIKLA : 110 Capdır Hiç Bir Sıkıntısı Yokdur. Gerçekten İndirip Deneyebilirsin.

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Kaç Cap Arıyorsun Kanka
Yukarıda yazdığım gibi kaç cap olduğu farketmez, fixli gerçekten sorunsuz olduğuna emin olduğunuz clean db-client olsa yeter.
NPC-FGW-Item Mall vs.. her açıdan sorunsuz olan bir db-client arıyorum ama öylesine denk gelmedim.

7over

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Link Bıraktım Emin OL Bende Bir Çok Sattığım DB Clienti Bunun Üstünden Editliyorum Capı Ayarlıyorum Editleyip Satıyorum, Daha Dönüp Biri Şurda Sorun Çıktı Yazmadı.

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Teşekkürler. Deneyip geri dönüş yapacağım, uzun zaman alabilir.

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
259
Ödül Puanları
63
Emekleri çöpe atmamak için böyle yaparbilirsin.
Başka oyunların paylaşılan dblerinden prosödürlerini ve Tab_RefNest kısmını senin ekledigine kadar çekebilirsin.
Bu sayede degistirmiş olur çözebilirsin olayı

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Uzun bir aradan sonra yine editle uğraşmaya başladım,
@7over 'in paylaştığı db'yi kurdum ve yine envy atmıyor fgw'de. Sorun bende mi anlayamıyorum artık.

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Uzun bir aradan sonra yine editle uğraşmaya başladım,
@7over 'in paylaştığı db'yi kurdum ve yine envy atmıyor fgw'de. Sorun bende mi anlayamıyorum artık.
Ben paylaşılan clean dbleri denedim hepsinde fgw sorunlu. Envy değil de envyden önce olması gereken moblar spawn olmuyor önce onlar spawn olmalı. Dolayısıyla envy spawn sırası gelmiyor. Tek tek o mobları kontrol ettik bir arkadaşla, tüm tablolar eksiksiz. Hatta fgwsi sorunsuz bi dbden tablo ve prosedürleri çektik yine sonuç alamadık. Dolayısıyla fgwsi sorunsuz clean db bulmak hayal diye düşünüyorum.

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Ayni mesajı iki kere yazmışım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.