Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Clean DB Mob Spawn Sorunu!

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Merhaba arkadaşlar, ben clean database üzerinden oyun düzenliyorum. Her şeyi başarılı şekil de yaptım ancak bu spawn rateyi ayarlıyorum fakat 50001 aşağısına düşüremedim. İnternette ki çözüm yollarına başvurdum ancak hiç bir yol katedemedim. Çözümünü bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Clean database üzerinden edit yaparken aynı sorun bende de mevcuttu. Elimde ki queryleri denedim ne yazık ki sonuç olumsuzdu.
Aşağıda vermiş olduğum query kendine göre düzenlediğin sürece sıkıntın hal olacaktır.

Not: minLevel her zaman MaxLevel'den düşük olmalıdır.

MaxSpawnCount hakkında;
Solo slotlar için 5,
LTP slotları için, 7
Party slotları için 10 idealdir.

Daha fazlasını yapmanız sunucunuzda lag oluşumuna sebebiyet verecektir.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
@Scofield Bu kod ile fgw(kayıp dünya) mobları artmıyor değilmi ? Daha önce böyle bir query kullandığımda fgw mobları 4 yerine 8 tane çıkmıştı.

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@Scofield Bu kod ile fgw(kayıp dünya) mobları artmıyor değilmi ? Daha önce böyle bir query kullandığımda fgw mobları 4 yerine 8 tane çıkmıştı.
Serverde ki unique hariç bütün moobların spawn ratesini ayarlamaktadır.

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
O zaman fgw moblarınıda etkiliyor. Kullanacak arkadaşlar dikkat ederek kullansınlar.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.