Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Clementine ve Jinny grab pet (2x)

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
evet eski yaptıklarım öylesine paylaştım modelin kalitesi iyi değil malesef joymaxın 3ds max .bms scripti olsa hayat daha iyi olacakta işte :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

aslında
kardo bune ya bole seyler sroya gitmez bea :D
seçiçiyim yani oyuna yakısmayan şeyleri yapmıyorum ama dedigim gibi modelin kalitesi texturları adam gibi oyuna aktaramadııgm için böyle gözüküyor yoksa gerçekten çok hoşlar zaten bu yüzden modelle pek ugrasmıyorum artık animasyona yöneldim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

tüm animasyonlar burada

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Ekli dosyayı görüntüle 13524 Ekli dosyayı görüntüle 13525

Một người bạn tên là Lathe chỉ chia sẻ phần dữ liệu và có những thiếu sót về hoạt ảnh trong đó. Tôi đã tạo và chỉnh sửa các tệp bị thiếu bằng cách nào đó.

Đừng chạm vào phần tỷ lệ trong Common, hãy để nó như vậy, họ vượt quá kích thước căn hộ ở tỷ lệ 100, tôi không biết :) tại sao họ lại mô hình hóa nó theo cách đó.:)
Không chạm vào phần Kích thước trong SkillEffect, nhưng chiều cao của tên hoạt động chính xác ở các giá trị tôi đặt.

Tóm lại là chỉnh sửa và thêm các ID theo ý mình ..

[SPOILER = "VT"] [URL opensurl = "true"] [/ URL] [/ SPOILER] [/ SPOILER]

[SPOILER = "Tải xuống"] *** Văn bản ẩn: không thể trích dẫn. ***

[/ SPOILER]

Như thường lệ, Mật khẩu Rar : DragonSlayer

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18

The friend named Lathe only shared the data part, and he had animation deficiencies. I made up and edited the missing files in some way.

Do not touch the scale part in Common, let it remain so, they exceed the apartment size at 100 scale, I don't know why they modeled it that way anymore :):)
Do not touch the Size section of the SkillEffect either, the height of the name but it works correctly at the values I set.

In short, edit and add IDs to your own.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

As usual, Rar Password : DragonSlayer

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6

Một người bạn tên là Lathe chỉ chia sẻ phần dữ liệu và có những thiếu sót về hoạt ảnh trong đó. Tôi đã tạo và chỉnh sửa các tệp bị thiếu bằng cách nào đó.

Đừng chạm vào phần tỷ lệ trong Common, hãy để nó như vậy, họ vượt quá kích thước của căn hộ ở tỷ lệ 100, tôi không biết :) tại sao họ lại mô hình hóa nó theo cách đó.:)
Không chạm vào phần Kích thước trong SkillEffect, nhưng chiều cao của tên hoạt động tốt ở các giá trị tôi đặt.

Tóm lại, hãy chỉnh sửa và thêm các ID theo ý mình ..

[SPOILER = "VT"] [URL opensurl = "true"] [/ URLLER]

[SPOILER = "Tải xuống"] *** Văn bản ẩn: không thể trích dẫn. ***

[/ SPOILER]

Như mọi khi, Mật khẩu Rar : DragonSlayer
cảm ơn bạn

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.