Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Client Arşivi

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
Merhaba arkadaşlar elinde hobi olarak eski cd'de yada hdd'de client arşivlerini tutan eski emulator kullanan arkadaşlar clientlerini burada paylaşması için bu konuyu açma gereği duydum.Eski emulator çalışmama devam edebilmem için Silkroad Online Legend 4 clientinin 1.226 - 239 versiyon arası client lazım. v1.226~v1.239 sro_client.exe'de olur.

Son düzenleme:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
İlk fırsatta bakacağım. :)

Ü

Üye silindi 340

Merhaba arkadaşlar elinde hobi olarak eski cd'de yada hdd'de client arşivlerini tutan eski emulator kullanan arkadaşlar clientlerini burada paylaşması için bu konuyu açma gereği duydum.Eski emulator çalışmama devam edebilmem için Silkroad Online Legend 4 clientinin 1.226 - 239 versiyon arası client lazım. no-dc sro_client.exe'de olur.
Torrent var sadece
225Legend 4 (IV) Plus: Hotan Fortress

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
sigara yakmak az gelir yediğim azarları nasıl ödiyeceksin bunu açıkla hele :( uniqlerde yanlış skile tıklayınca dc yemeler hey gidi günler ya :D

hahaha. Uniquelerde dc yeme olayı benim yaptığım emulatörde yoktu. Skill debuff, knockback, knockdown, object collision gibi şeyler benim emulatorde vardı :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.