Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü client crash (jangan kale)

Alınan Beğeni
453
Ödül Puanları
63
merhaba arkadaşlar, 110 cap clean client+db(fixli) olanı kullanıyorum, kalede bazı sorunlarla karşılaştım
1.jangan fortess war'a girerken teleportlardan ışınlanarak giremedim movetonpc komutu ile jangan kalesine giriş yaptım(_RefRegionBindAssocServer'de Jangan Kalesi aktiftir)
2.içerideki npclere giriş yapmıyordu
3.kalenin kapısını açma npcsi Castle Gate Pulley'e tıkladığım zaman dc yiyorum ve dumps dosyası oluşuyor ,dump dosyasını okumayı bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi sorun neden kaynaklıdır
(60 cap old beta map kullanıyorum bundan kaynaklı olabilirmi?)

Adsız.png

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,860
Ödül Puanları
213
Movetonpc ile giriyorsanız teleport kısmında bir sorun olabilir. İçeride sorunsuz gezebiliyorsanız data içinde navmesh kısmında sorun yok.
RefTeleport ve RefTeleportLink için dbtomedia denemenizi tavsiye edebilirim.
Ayrıca kale fix querysi mevcut olması lazım forumda.. bulamazsanız paylaşırım.
Dbtomedia ile teleportdata ve reftelelink.txt'lerini patch edin cevap bekliyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
453
Ödül Puanları
63
içeride sorunsuz gezebiliyorum, ilk olarak teleportlink ve teleportdata'yı dbtomedia ile update yaptım ve girişi denedim dışarıdan kaleye teleport ile giriş yapılmadı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@DragonSlayer fortess war fix adlı bir konu var fakat anlatılanları yapamıyorum tablo üzerinde tam olarak nereyi düzenlicem
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

kale fix adlı konuda kale fix için paylaşılan Querly okuttum dışarıdan kaleye giriş sağlandı teleport ile kale içindeki npclere halen giriş yapamıyorum

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,860
Ödül Puanları
213
Kale npclerine girebilmek için kale sahibi olup o npcleri işe almalısınız.
Kale savaşı ayarlayıp kale sahibi olun, sonrasında npcleri işe alın.
Savaşı ayarlayıp pc tarihini kale savaşı zamanına getirirseniz, kaleyi alıp tekrar saati ileri alırsanız, savaş bittikten ve kale size geçtikten sonra sorun olmayacaktır.

Npclerden birinde Employee seçenekleri olacak.. onlara tıklayıp diğer npcleri işe almalısınız. Sonrasında npcleri kullanabilirsiniz. Muhtemelen Employee yazıyordur işe almak anlamında.

Bir tablosu var, oraya guild isminizi eklerseniz kale size geçecektir hemen fakat kale savaşının düzgün çalıştığını kontrol etmeniz için savaş başlatmanız daha faydalı olacaktır.

Dönüşünüzü bekliyorum, haricen bir sorun varsa bakalım

Oyla 0
Alınan Beğeni
453
Ödül Puanları
63
hocam kale kayıt saatini ayarladım smcden kayıt vs. açıldı savaş başladı faakat gerekli guilddeki oyuncu sayısı yetersiz oldugu için min8 player lazım deneyemiyorum fakat konu başlığındaki sorunum çözümlendiğini varsayıyorum öyle görünüyor, clean db'de çalışıyorum sorunu kale fix adlı konuda verilen querly ile çözümlenmiştir oradan gerekli querlyleri kullanarak sorun çözülmüştür, ilgin ve alakan için teşekkür ederim :)

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,860
Ödül Puanları
213
hocam kale kayıt saatini ayarladım smcden kayıt vs. açıldı savaş başladı faakat gerekli guilddeki oyuncu sayısı yetersiz oldugu için min8 player lazım deneyemiyorum fakat konu başlığındaki sorunum çözümlendiğini varsayıyorum öyle görünüyor, clean db'de çalışıyorum sorunu kale fix adlı konuda verilen querly ile çözümlenmiştir oradan gerekli querlyleri kullanarak sorun çözülmüştür, ilgin ve alakan için teşekkür ederim :)
Çözüldüğüne sevindim. Çözümü belirtiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim 😉
Aklınızda bulunsun. Db temizlerseniz kalefix querysini her seferinde temizlikten sonra kullanmalısınız. Oyununuzda Constantinople kalesi ekliyse o queryi kesinlikle kullanmayın, bozar.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.