Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Client Crash

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Selamun aleyküm arkadaşlar.

Başka bir clientten skill çekip dbye ekledim oradan da ' DbToMedia ' ile clienti patchladım fakat client startlandıktan sonra loading de kapanıyor.
Tek tek denedim skilldata_35000enc.txt dosyasını patch yapınca kapanmaya başlıyor. Eklediğim tüm skiller neredeyse bunda hepsi. Diğer txtleri patch yapınca sadece forceye birkaç buff skili geldi ama skilldata_35000enc.txt patch atınca kapanıyor loadingde.
Skilleri eklemeden önce DbToMedia ile kolayca sorunsuz patch yapabiliyordum.
Benim kendi server_dep klasörümü skilleri aldığım cliente patch yaptıgım zamanda açılmıyor. DbToMedia dan çıkarmış olduklarımın arasından sadece skilldata_35000enc.txt hariç hepsini patch yapınca sorun olmuyor.

Çözümlerinizi bekliyorum..

Son düzenleme:

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Şu aralar Avrupa skillerini Çin'e eklediğim için skill sistemine fena hakimim, sorununu tam olarak söylersen yardımcı olabilirim.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Şu aralar Avrupa skillerini Çin'e eklediğim için skill sistemine fena hakimim, sorununu tam olarak söylersen yardımcı olabilirim.
Kullanmış olduğum database sunucudan çekilme clean iken edit yaptım. DB Ve clientim uyumlu yani DbToMedia ile sorunsuz patch atabiliyorum.
Database de var olan skilleri misal firenin en alttaki passive Skilli db de ekli up max 12ye kadar bunu max 25e kadar eklediğimde var olan bi skillde hata almıyorum dbtomedia ile patch yapınca. Ama farklı bir skill ekleyip patch atınca client loadingden sonra crash oluyor. Şuan tekrar deniyorum sorunsuz olanları paylaşıcam ch eu balance için kullanabilenler olabilir pasif skilleri. Fakat şu crash olayı canımı sıktı gözden kaçırdığım bişiy olabilir tekrar ekliyorum. :D

Oyla 0

risesun97

.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Kullanmış olduğum database sunucudan çekilme clean iken edit yaptım. DB Ve clientim uyumlu yani DbToMedia ile sorunsuz patch atabiliyorum.
Database de var olan skilleri misal firenin en alttaki passive Skilli db de ekli up max 12ye kadar bunu max 25e kadar eklediğimde var olan bi skillde hata almıyorum dbtomedia ile patch yapınca. Ama farklı bir skill ekleyip patch atınca client loadingden sonra crash oluyor. Şuan tekrar deniyorum sorunsuz olanları paylaşıcam ch eu balance için kullanabilenler olabilir pasif skilleri. Fakat şu crash olayı canımı gözden kaçırdığım bişiy olabilir tekrar ekliyorum. :D
O farklı skili bana da at bakayım

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
O farklı skili bana da at bakayım
Tekrar deniyorum ilk sorunluyu paylaşıcam. Bide skill sıralaması önemlimi eklerken? Yani A B C D E F G skilleri var diyelim A B C açık D E F yi atlayıp G skilini eklersem hata verme olasılıgı varmı

Oyla 0

risesun97

.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Tekrar deniyorum ilk sorunluyu paylaşıcam. Bide skill sıralaması önemlimi eklerken? Yani A B C D E F G skilleri var diyelim A B C açık D E F yi atlayıp G skilini eklersem hata verme olasılıgı varmı
Skill grubunda ilk skill A dır B C D olanlar bir sonraki versiyonlarıdır birbirinden bağımsız yaparsan sorun olmaz

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.