Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Client Crash

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Selamun aleyküm arkadaşlar.

Başka bir clientten skill çekip dbye ekledim oradan da ' DbToMedia ' ile clienti patchladım fakat client startlandıktan sonra loading de kapanıyor.
Tek tek denedim skilldata_35000enc.txt dosyasını patch yapınca kapanmaya başlıyor. Eklediğim tüm skiller neredeyse bunda hepsi. Diğer txtleri patch yapınca sadece forceye birkaç buff skili geldi ama skilldata_35000enc.txt patch atınca kapanıyor loadingde.
Skilleri eklemeden önce DbToMedia ile kolayca sorunsuz patch yapabiliyordum.
Benim kendi server_dep klasörümü skilleri aldığım cliente patch yaptıgım zamanda açılmıyor. DbToMedia dan çıkarmış olduklarımın arasından sadece skilldata_35000enc.txt hariç hepsini patch yapınca sorun olmuyor.

Çözümlerinizi bekliyorum..

Son düzenleme:

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Şimdi yardım edeyim mi, etmiyeyim mi? Sonuçta bende bu bilgileri geliştirmek için beynimi yordum yıllarca. ;)

Neyse, ID'lerinde ya da paramlarında büyük bir çakışma ve eksiklik mevcut.
db2media enc'lerde bu hataya sebep oluyor.
Manuel olarak enc'lere skilleri ekle ve öyle dene.

db2media kullanmadan dene yani, sorunun çözülecek.
Devam ederse bilgi ver, farklı çözüm deneyelim.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Şimdi yardım edeyim mi, etmiyeyim mi? Sonuçta bende bu bilgileri geliştirmek için beynimi yordum yıllarca. ;)

Paylaşma konusunda haklısın fakat gerçekten ayar oldum resmen yalvardım skill konusunda kimse bişiy demedi bu yuzden paylaşmadım. Şu konu çözülsün paylaşıcam biri düzenler paylaşır artık.

Manuel derken txt den txtye mi yani baştanmı ugrasıcam :D

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113

Direk dbden alıp txtye yapıştırdım 30000 den başlayıp. Txt içinde 30binden başlıyordu. Yine loadingde kapanıyor. ID çakışması olsa gameserver açılmaz diye biliyorum. Başka yöntem varmı?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 2299

Sıkıntın elle query ile skilleri maxladın sanırım o yüzden manuel olarak skilleri maxla hatayı bulursun .

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Sıkıntın elle query ile skilleri maxladın sanırım o yüzden manuel olarak skilleri maxla hatayı bulursun .
Query ile skill açmadım sadece sayfaları 140a çektim. Firenin passive skill kodunu manuel ekleyince oldu. Ama yeni skill ekleyine karakteri seçtikten sonra starta basıyorum atıyor. Görüntü dosyasından yada skilleffect.txt den sorun olabilirmi? Önceden loadingde atıyordu Şimdi karaktere start verince atıyor yeni skill eklediğim için. iconla alakalı bişiyse hangilerini çekicem.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 2299

Query ile skill açmadım sadece sayfaları 140a çektim. Firenin passive skill kodunu manuel ekleyince oldu. Ama yeni skill ekleyine karakteri seçtikten sonra starta basıyorum atıyor. Görüntü dosyasından yada skilleffect.txt den sorun olabilirmi? Önceden loadingde atıyordu Şimdi karaktere start verince atıyor yeni skill eklediğim için. iconla alakalı bişiyse hangilerini çekicem.
icon yüzünden dc vermez gs sen crash yiyince hata veriyordur o hata nedir ?

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
skilldata_35000enc.txt 'i manuel ekleyin @minikbirkul çözümü söylemiş size.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.