Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Client ile Database Uyumluluğu

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Merhabalar değerli dostlarım, Ben bir database üzerinde çalışmalar yapıyorum. Fakat bir sorum olacak client ile database uyumluluğu için nasıl bir yol izlemeliyim. DBTOMedia 1.7 kullandığım da dump dosyaları oluşturuyor. Biraz üzerinde çalışıp kısmen uyumlu hale getirdim. Fakat yine de yeterli değil bazı skillerde lvl ve bazı moblarda da hasar sorunu yaşıyorum. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
1.media gir orda refshopitemstockperiod var icerigi sil
2.dbtomedia bazi refskill girdileri desteklemiyor.
3.db ekli olmayan npc varsa fakat o tab_nest icinde spawn olarak gozukuyorsa onlari sil dene olusan dump at bakalim

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
1.media gir orda refshopitemstockperiod var icerigi sil
2.dbtomedia bazi refskill girdileri desteklemiyor.
3.db ekli olmayan npc varsa fakat o tab_nest icinde spawn olarak gozukuyorsa onlari sil dene olusan dump at bakalim
üstadım bunları denedim. CharacterVisual a düşüyor. Character Datayı iptal ettim bu defada dump dosyası terminated activation ile bitiyor. Herhangi bir detay söz konusu değil.

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
üstadım bunları denedim. CharacterVisual a düşüyor. Character Datayı iptal ettim bu defada dump dosyası terminated activation ile bitiyor. Herhangi bir detay söz konusu değil.
Farklı bir veritabanını cliente uydurmaya çalışıyorsanız veya tam tersini yapmaya çalışıyorsanız bir yerde illaki patlak verecektir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Farklı bir veritabanını cliente uydurmaya çalışıyorsanız veya tam tersini yapmaya çalışıyorsanız bir yerde illaki patlak verecektir.
Üstadım clientte db de aynı türevde dataları, mapleri olduğu gibi aynı şekilde sadece eşitleme yapmak istedim characterdata ve skill data üzerinde değişiklikler yapmaya başlayacağım. Fazlaca miktarda değişiklik yapacağım için kolay bir aktarım sağlamak istiyorum. Eğer problemi çözebilirsem bunun üzerine bir konu hazırlamayı düşünüyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.