Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Client sorunu

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Firewalldan port açtınız mı?

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Anladigim kadari ile acik

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Team destek istiyorum musoat oldugunuzda baglanabilirseniz eger

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Valla forumdaki herkes anlamadim ayni yerdemi calisiyor herkes 1:30dan sonra burada :)) memnun olurum uyumamis olursam

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Merhabalar sorunu çözemediyseniz team iletin.

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Sorun cozuldu destekli paket aldim son care onun disinda bi kac istegim olacak sizlerden formu izniniz olursa sitede reklam atacagim

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Tabii ki yaparız, paket almak zorunda kaldığınız için üzüldüm. Reklam konusunda yardımcı oluruz. Global ve Sabit konu desteği sağlarız.

2-3 gündür çeşitli sebeplerden dolayı aktif olamadım, geç dönüş için üzgünüm.

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Forum ile alakali bi afis vb birsey varsa paylasin benimle tesekkur ederim ilginiz icin oyunu teslim aldim bi kac edit yapip afis hazirlayip sizlerle de paylasacagim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.