Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Client sorunu

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Selamunalaykum hayirli gunler arkadaslar hamachiden arkadaslarima dosya atiyorum ancak hata aliyorlar ipinput ile ip giriyoruz ancak 127. Li bi ip hatasi veriyor ne yapmaliyim

Ü

Üye silindi 92

srpatcher ile düzgün patchle agent serveri güvenlik duvarını kapat birde antivirüs programı bile olmasın bilgisayarında

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Onlar tamam da baska client de ip degistirince sikinti yasaniyor haricinbir durum ise bazi sw lerin sw dosyasinin iconde client icin ayrica bir dosya var ondan mi acaba sorun diye dusunmeye baslamistim

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
DLL türevi bir dosya var ve siz de oyuna giremiyorsanız DLL kaynaklı bir problemidir. Yok siz oyuna giriyor karşı taraf giremiyorsa IP ve PORT ayarları ile alakalı mutlak bir sorun yaşıyorsunuz demektir.

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
DLL türevi bir dosya var ve siz de oyuna giremiyorsanız DLL kaynaklı bir problemidir. Yok siz oyuna giriyor karşı taraf giremiyorsa IP ve PORT ayarları ile alakalı mutlak bir sorun yaşıyorsunuz demektir.
Karsi taraf giremiyorum ipinput ile ip degiristiriyoruz ancak 127. Li bi ip hatasi aliyoruz

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Hatayı bana yollayabilir misiniz, ilk kez böyle hata duyuyorum.

-Localden giriyorsunuz anladığım kadarıyla.
-Sorun %99 portlar ile alakalı.

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Eve gidince atayim size bi bakin

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Uygundur konuya da ekleseniz olur, fikir yürütür sorunu buluruz.

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Tesekkur ederim

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
6

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.