Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü CLONE MAP YARDIM --

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar forumda 1-2 konu var ama 2 side aynı şekilde anlatmış clone map olayını geceden beri uğraşıyorum bir sonuca varamadım togueyi yapsam belki olurda benım işim togueyle değil Alexdeki desert ve kingsvalley de ek slot acmam gerek 2 -3 tane clon map yapmam gerek bunlardan nasıl yapacağım hakkında bana yardımcı olabilecek birileri varmıdır ?

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar forumda 1-2 konu var ama 2 side aynı şekilde anlatmış clone map olayını geceden beri uğraşıyorum bir sonuca varamadım togueyi yapsam belki olurda benım işim togueyle değil Alexdeki desert ve kingsvalley de ek slot acmam gerek 2 -3 tane clon map yapmam gerek bunlardan nasıl yapacağım hakkında bana yardımcı olabilecek birileri varmıdır ?
Paylaşım - VSRO | Clone Map Yapımı
Bu konuyu inceleyin.
Konu açmadan önce forum içinde arama yaparak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.