Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Coin ismi değiştirme

chesro

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
media\server_dep\silkroad\textdata içerisinde textdata object var onun içerisinden değiştirdim ama olmadı .
Yardım edebilirseniz sevinirim teşekkürler .

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
Hatırladığım Kadarıyla textuisystem.txt içinden değiştiriliyordu. Mesela Coin ismi Vipsro Coin ise Ctrl+H basarak onu arat arattıktan sonra ordaki coin ismi yerine istediğin coin ismini yaparsan tamamlanacaktır. Böyle Hatırlıyorum Yanlışım Varsa Kusura Bakma :)

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
505
Ödül Puanları
93
media\server_dep\silkroad\textdata içerisinde textdata object var onun içerisinden değiştirdim ama olmadı .
Yardım edebilirseniz sevinirim teşekkürler .
Textdata_obj ITEM_ETC_SD_TOKEN aratın TOKEN1'den 4'e kadar olması gerekiyor. Ismini burdan çeker yanlış bisey yapmış olmalısınız

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
259
Ödül Puanları
63
textdata_object.txt > SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_01 kodunun karşısındakini değiştirip tekrardan pk2 import edersen olacaktır.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
\Media\server_dep\silkroad\textdata içinde textdata_object.txt

SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_01
SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_02
SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_03
SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_04

bunları değiştirdikten sonra smcden update geçin textdata_object.txt'i Patch_Internal içinde ki konumu bu şekilde ayarlamanız gerekiyor. "media\server_dep\silkroad\textdata"

büyük harf yok aynı bu şekilde klasör klasör oluşturup içinde textdata_object.txt atıp update geçin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Büyük ihtimalle yanlış import ediyor olabilirsin ondan değişmiyordur yapamazsan haber ver

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.