Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Röportaj Conqueror'i tanıyalım. Bağrı yanık Anadolu çocuğu Röportaj No: #2

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
Merhaba. Bize kendinden bahseder misin?

Adım Fatih. 27 yaşındayım. Ağrı doğubayazıtlıyım. İstanbulda ikamet ediyorum. Yaşamayı sevmiyorum :D

Fotoğrafını bizimle paylaşır mısın? (İsteğe bağlı)

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Silkroad ile nasıl ve kaç yılında tanıştın?

Silkroad ile yaklaşık 12 yıl önce tanıştım. En büyük tutkumdu o zaman çar kasmak en yüksek levele çıkmak.

İlk kestiğin unique'yi hatırlıyor musun?

İlk kestiğim uniq tiger girl.

İnternet cafelerde Silkroad oynadığımız günleri özlüyor musun? Bu günlere dair anıların var ise bizimle paylaşır mısın?

İnternet kafe ortamında silkroad oynadığım günleri elbette özlüyorum. Bütün gerçeklergibi güzel şeyler hep geride kaldı.

Hiç oynadığın karakterin çalındı mı?

Evet 1 kez çalındı. Sonra bende çalmaya başladım ve birkaç çar çaldım o zaman kafede en yüksek benim çarım 57 lv blader idi. :D

Alchemy'de büyük zararlar yaşadın mı? Bu faillere dair anıların var ise bizimle paylaşır mısın?

Alchemy de 1 kez zarar yaşadım o da isro da 12dg Legend silahımı kaybettim...

Joymax ve JC Planet hakkındaki düşüncelerin nelerdir? iSRO hakkında olumlu/olumsuz görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

Joymax başlı başına batırmışken JC Planet çıktı bir de ortaya. Bir değişiklik olmadı Pay2Win devam etti. Ne için geldiğini anlamış değilim. Sanırım Joymaxın parası bitti ve hissesini sattı. Yıllar geçtikçe oyuncu kaybından ve paraları yemelerinden dolayı giderleri karşılamkta zorlanması da olabilir.

Joymax ile Türk (GameGami) bir oyun şirketinin anlaşma yaptığı konuşuluyor. Bu konu hakkında neler söylemek istersin?

Bu konu hakkında söyleyebileceğim tek şey tüm pvp serverlerdan playerleri çekip servetlerine servet katmaları olmasıdır.

vSRO Private Server sektörü için neler söylemek istersin?

Vsro piyasası maddiyat çıkarçılık ve mendaate dönüşmüş durumda. Artık çok az kişi oynayıp zevk almanın peşinde. Onun dışında herkes donate kasma veya pay peşinde.

Daha önce hiç oyun açmayı denedin mi? Açmış isen başarılı olabildin mi? Kaç hafta sürdü? (¯\_(ツ)_/¯)

Daha önce 140 cap açtım. ( Ascension Sro) İlk serverim. 140 cap TR de tutmadığından bazıları gibi 1 hafta bekleyip player gelmedimi kapatmadım. 1 Ay boyunca açık kaldı maximum 100 kişiyi gördüm.

Silkroad oyununda yapmaktan en çok keyif aldığın şey nedir?

Şuan edit yapmaktan zevk alıyorum playerlik sıkıcı geliyor artık.

Silkroad ile tanıyıp halen dostluğunu sürdürdüğün arkadaşların var mı?

Evet var. Fakat ben onlara katılıp oynamadığım için ayda bir merhaba durumu var :D

vSRO.Org ile ilk nasıl tanıştın? İlk günden bugüne vSRO.Org'un hayatına etki eden olumlu/olumsuz yönlerini anlatır mısın?

Vsro.org'a yaklaşık 3 yıl önce tanıştım. Sanırım başka hesabım da vardı. Kendi serverimi açmaya kafayı koydugum zaman iyice Vsro.org ile kaynaştım. Diğer forumlara nispeten buradaki kişiler daha yardımsever ve dost canlısı geldiğinden beni buraya çekti. Gerek yardım alıp gerek yardım edip konular açtım.İyi ki buradayım!

Bir idolün, hayat felsefesini örnek aldığın biri var mı?

Tek idolüm var deli yürek :D

Yapılmasından en çok rahatsız olduğun şey nedir?

Laubali olma durumu, asılsız iftiralar, el şakaları ve sürekli devam eden sinir bozucu şakalar.

Hiç bir zaman affedemeyeceğin yanlış nedir?

Aldatmak.

Hayatta asla yapmam dediğin şey nedir?

Bir insanı aldatmak. Kendi çıkarlarım uğruna yalan söylemek.

Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin?

Genelde yan gelir yatar kitap okurum yada PC başında birşeylerle uğraşırım. :D

Çevrenden seni farklı kılan, belirgin bir özelliğin var mı?

Çevremdekiler ağır başlı, efendi olarak tanımlar beni. Önümden de arkamdan da bunları duyarım.

En çok yapmak isteyip yapamadığın şey nedir?

İlişkilerim artık 1 yıldan fazla sürsün :D

Bugüne kadar yaptığın en abartı, çılgın şey nedir?

Evi terkettim 1 yıl.

Hayatının bir dönüm noktası oldu mu?

Birkaç kez oldu çaresiz insan sabretmekten başka çare bulamıyor.

Siteden en az 4 kişi seçip, bu kişiler hakkında kendi düşündüklerini yazar mısın?

@EfsaneSro @Aleriya bu iki arkadaşla konuşuyorum onun dışında kimseyle muhabbetim yok. :)

Son olarak tekrar 10 yıl geriye dönme şansın olsaydı, neleri farklı yapardın?

Çocukluğumu tekrar yaşar arkadaşlarımla dibine kadar vurur belediyenin süs hacuzunda akşama kadar yüzerdim tekrar. :D

Bize söylemek istediğin bir şey var mı?

Canınızın sağlığı. Herkes kendine iyi baksın :D Soruları içinde ayrıca teşekkürler.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Merhaba. Bize kendinden bahseder misin?

Adım Fatih. 27 yaşındayım. Ağrı doğubayazıtlıyım. İstanbulda ikamet ediyorum. Yaşamayı sevmiyorum :D

Fotoğrafını bizimle paylaşır mısın? (İsteğe bağlı)

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Silkroad ile nasıl ve kaç yılında tanıştın?

Silkroad ile yaklaşık 12 yıl önce tanıştım. En büyük tutkumdu o zaman çar kasmak en yüksek levele çıkmak.

İlk kestiğin unique'yi hatırlıyor musun?

İlk kestiğim uniq tiger girl.

İnternet cafelerde Silkroad oynadığımız günleri özlüyor musun? Bu günlere dair anıların var ise bizimle paylaşır mısın?

İnternet kafe ortamında silkroad oynadığım günleri elbette özlüyorum. Bütün gerçeklergibi güzel şeyler hep geride kaldı.

Hiç oynadığın karakterin çalındı mı?

Evet 1 kez çalındı. Sonra bende çalmaya başladım ve birkaç çar çaldım o zaman kafede en yüksek benim çarım 57 lv blader idi. :D

Alchemy'de büyük zararlar yaşadın mı? Bu faillere dair anıların var ise bizimle paylaşır mısın?

Alchemy de 1 kez zarar yaşadım o da isro da 12dg Legend silahımı kaybettim...

Joymax ve JC Planet hakkındaki düşüncelerin nelerdir? iSRO hakkında olumlu/olumsuz görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

Joymax başlı başına batırmışken JC Planet çıktı bir de ortaya. Bir değişiklik olmadı Pay2Win devam etti. Ne için geldiğini anlamış değilim. Sanırım Joymaxın parası bitti ve hissesini sattı. Yıllar geçtikçe oyuncu kaybından ve paraları yemelerinden dolayı giderleri karşılamkta zorlanması da olabilir.

Joymax ile Türk (GameGami) bir oyun şirketinin anlaşma yaptığı konuşuluyor. Bu konu hakkında neler söylemek istersin?

Bu konu hakkında söyleyebileceğim tek şey tüm pvp serverlerdan playerleri çekip servetlerine servet katmaları olmasıdır.

vSRO Private Server sektörü için neler söylemek istersin?

Vsro piyasası maddiyat çıkarçılık ve mendaate dönüşmüş durumda. Artık çok az kişi oynayıp zevk almanın peşinde. Onun dışında herkes donate kasma veya pay peşinde.

Daha önce hiç oyun açmayı denedin mi? Açmış isen başarılı olabildin mi? Kaç hafta sürdü? (¯\_(ツ)_/¯)

Daha önce 140 cap açtım. ( Ascension Sro) İlk serverim. 140 cap TR de tutmadığından bazıları gibi 1 hafta bekleyip player gelmedimi kapatmadım. 1 Ay boyunca açık kaldı maximum 100 kişiyi gördüm.

Silkroad oyununda yapmaktan en çok keyif aldığın şey nedir?

Şuan edit yapmaktan zevk alıyorum playerlik sıkıcı geliyor artık.

Silkroad ile tanıyıp halen dostluğunu sürdürdüğün arkadaşların var mı?

Evet var. Fakat ben onlara katılıp oynamadığım için ayda bir merhaba durumu var :D

vSRO.Org ile ilk nasıl tanıştın? İlk günden bugüne vSRO.Org'un hayatına etki eden olumlu/olumsuz yönlerini anlatır mısın?

Vsro.org'a yaklaşık 3 yıl önce tanıştım. Sanırım başka hesabım da vardı. Kendi serverimi açmaya kafayı koydugum zaman iyice Vsro.org ile kaynaştım. Diğer forumlara nispeten buradaki kişiler daha yardımsever ve dost canlısı geldiğinden beni buraya çekti. Gerek yardım alıp gerek yardım edip konular açtım.İyi ki buradayım!

Bir idolün, hayat felsefesini örnek aldığın biri var mı?

Tek idolüm var deli yürek :D

Yapılmasından en çok rahatsız olduğun şey nedir?

Laubali olma durumu, asılsız iftiralar, el şakaları ve sürekli devam eden sinir bozucu şakalar.

Hiç bir zaman affedemeyeceğin yanlış nedir?

Aldatmak.

Hayatta asla yapmam dediğin şey nedir?

Bir insanı aldatmak. Kendi çıkarlarım uğruna yalan söylemek.

Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin?

Genelde yan gelir yatar kitap okurum yada PC başında birşeylerle uğraşırım. :D

Çevrenden seni farklı kılan, belirgin bir özelliğin var mı?

Çevremdekiler ağır başlı, efendi olarak tanımlar beni. Önümden de arkamdan da bunları duyarım.

En çok yapmak isteyip yapamadığın şey nedir?

İlişkilerim artık 1 yıldan fazla sürsün :D

Bugüne kadar yaptığın en abartı, çılgın şey nedir?

Evi terkettim 1 yıl.

Hayatının bir dönüm noktası oldu mu?

Birkaç kez oldu çaresiz insan sabretmekten başka çare bulamıyor.

Siteden en az 4 kişi seçip, bu kişiler hakkında kendi düşündüklerini yazar mısın?

@EfsaneSro @Aleriya bu iki arkadaşla konuşuyorum onun dışında kimseyle muhabbetim yok. :)

Son olarak tekrar 10 yıl geriye dönme şansın olsaydı, neleri farklı yapardın?

Çocukluğumu tekrar yaşar arkadaşlarımla dibine kadar vurur belediyenin süs hacuzunda akşama kadar yüzerdim tekrar. :D

Bize söylemek istediğin bir şey var mı?

Canınızın sağlığı. Herkes kendine iyi baksın :D Soruları içinde ayrıca teşekkürler.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
Ağzınıza elinize sağlık zevkle okudum, artık
benimlede röportaj yapın Müsait olunca .

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
Güzel röportaj olmuş, teşekkürler @Violent. Klavyene sağlık, @Conqueror.

Yalnız yaşamayı sevmiyorum demişsin. :) 22-30 yaş arasında bambaşka bir boyuta ulaşıyor. Büyümek istediğin zamanları hatırlayıp, keşke hep çocuk kalsaydık diyorsun.
O yüzden tüm gençlerimize bir abi - kardeş olarak nacizane tavsiyem. Çocukluğunuzun kıymetini bilin, zamanı iyi değerlendirin. Hem eğlenin, hem de bir yandan 22+'lara ulaştığınız da hayat kaygısı, yaşam kalitesi düşüncelerini kafaya takmamak için en güzel şekil de geleceğe yatırım yapmaya bakın. Yaşadığınızı düşündüğünüz hayat genel olarak 22+'dan sonra başlıyor.

Tekrardan teşekkürler. :)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113

Yalnız yaşamayı sevmiyorum demişsin. :) 22-30 yaş arasında bambaşka bir boyuta ulaşıyor. Büyümek istediğin zamanları hatırlayıp, keşke hep çocuk kalsaydık diyorsun.
O yüzden tüm gençlerimize bir abi - kardeş olarak nacizane tavsiyem. Çocukluğunuzun kıymetini bilin, zamanı iyi değerlendirin. Hem eğlenin, hem de bir yandan 22+'lara ulaştığınız da hayat kaygısı, yaşam kalitesi düşüncelerini kafaya takmamak için en güzel şekil de geleceğe yatırım yapmaya bakın. Yaşadığınızı düşündüğünüz hayat genel olarak 22+'dan sonra başlıyor.

Hakkımızda Hayırlısı :)

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113

Benden giden gitmiş zaten şöyle bi bakıyorum da yeni neslin çocukluğuna elleri toprağa bile deymeden telefon sahibi oluyorlar. Sonra tiktok vb falan. Ben taş toprak yedim doya doya yaşadım dağ bayır yuvarlandım neler yapmadım :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.