Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Cracked EverNow Filter [V18][Premium]

denise456

.
.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Databae sal 2012

Ü

Üye silindi 1104

DLL color problemini halledebildin mi?

Bakalım mı? :)
Xeon online isimli svden alınma dosyalar o sronun direk sroclient ve dlllerini aldım çalışması gerek 450+ üye var sıkıntı olmaması gerek ama olabilirde belki çünkü 3 tane Guard dll var önceden kullanıyorda olabilir jguard wfilter ve bu var çünkü clientte

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Xeon online isimli svden alınma dosyalar o sronun direk sroclient ve dlllerini aldım çalışması gerek 450+ üye var sıkıntı olmaması gerek ama olabilirde belki çünkü 3 tane Guard dll var önceden kullanıyorda olabilir jguard wfilter ve bu var çünkü clientte
Denemek gerek, olmadı dediğim gibi ollyden athena mantığı ile direkt inject edebiliriz. ^^

denise456

.
.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

xXxGhostSpitiXxX

Vsro Developer Pk2 Editor
Elite
.
Alınan Beğeni
3,387
Ödül Puanları
93

Ekli dosyalar

• EverNow_Filtert.sql
    1.4 MB · Görüntüleme: 23
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.