Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Cracked iLegendEventBot 1.0.0.2 Premium Version All Event İncludes

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113

eMRZfab.jpg

Aşağıdaki kodu _AddLogChar procedürüne execute yapın lms event çalışacaktır.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Aşağıdaki kodu _AddLogChar procedürüne execute yapın GMKill event çalışacaktır.

Ekli dosyalar

• PortalDarkBot.rar
    3 MB · Görüntüleme: 713
Moderatör tarafında düzenlendi:

denise456

.
.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Link?

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
You know that the first time I downloaded it gave the normal silk reward! then I do not know what happened and now it does not give me the reward, I reinstalled it and everything but nothing that works! I also have a question when installing it and it tells me that the procedure formload is bad I take it from change service 1 to dbo unique because that table does not exist and it already connects me but when connecting the account of the events the following is output: can not read from database, check sql conecttion and everything is fine, it makes the events all but what is missing is the reward, could you help me?

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Databasede eksikler var elinde güncel database olan paylaşabilir mi ?

Ü

Üye silindi 614

Databasede eksikler var elinde güncel database olan paylaşabilir mi ?
Gasperdo sensin sanırım adam inat etti benle paylaşmıyo paylaşsa paylaşacam :D illa evernow filter isimli bi guard varmış bunu cracklermisin benim için diyo bende bu adama güvenmiyorum verdiği exe dosyalarına ya virüs attıysa diye genelde tüm programları discorddan epvpdeki açtığım konulardan ve facedeki bir kaç arap arkadaşlar verdi denedim :D

eğer dediğini yaparsam verecekmiş filteri cracklersem ama risk almak istemiyorum :D

Sıradaki program olarak bunu crackleyip paylaşacağım
723
724

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.