Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü cSro Kurulum Hakkında

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese merhaba. vSro server kurulum dosyaları içerisinde billing mevcut. Fakat billing dosyalarına cSro'da ihtiyaç yokmu? Şayet varsa neden hiçbir cSro files içerisinde bulamıyorum bu dosyaları.

cSro kurulumu hakkında bana yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba ?

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Herkese merhaba. vSro server kurulum dosyaları içerisinde billing mevcut. Fakat billing dosyalarına cSro'da ihtiyaç yokmu? Şayet varsa neden hiçbir cSro files içerisinde bulamıyorum bu dosyaları.

cSro kurulumu hakkında bana yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba ?
Bunu istersen konu aç öyle sor

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
@HydrUK Forum üzerinden ban yemiş. Ayrıca konusu hakkında herhangi bir yanıtı zamanında alamadığından tarafımca uzun bir müddet sonra #ÇöpKutusuna Gönderilmiştir. @Spare

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.