Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Csro Kurulumda Yardımcı Olurmusunuz Hata Alıyorum ve Csro hiç denemedim

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Selamın Aleyküm öncelikle arkadaşlar ben csro ya yeni merak sardım vsroda 4 5 aydır uğraşıyorum fakat csro yu çözemedim kurulumda uzaktan bağlantı ile yardımcı olabilecek varmı sorsanızda ne hatası diye net bişey diyemem belki

Q

quantizz

localdeki kurulumlara maalesef yardımcı olmam çok zahmetli geliyor aslında. sunucuda 5 dk da kurarım sorunsuz :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
hem local hem sunucuda db var client var doğrumuyum ikisindede sıkıntıyı bulmak için aynı uğraşımı veriyon aynısı bence ikisindede dosya bir olduktan sonra ne farkı var

Oyla 0

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
farkı anlamış olsaydın bu sıkıntıyı yaşamazdın dostum
Farkı anlamamış birine farkı anlasın diye yardımcı olabilirsin. Local zahmetli geliyor diyorsun. Dün gece 4 saat kadar arkadaşa yardım ettim. Sorununu çözemedik. Sorunu bilmediğin içinmi bu yorumları yapıyorsun? Yoksa gerçekten ayrım mı yapıyorsun? Madem cSro hakkında bilgin var. Benim 4 saat uğraşmam yerine sen 1 saatde çözebilirdin. Zahmetli geliyor öyle oluyor böyle oluyor diye iştenmi kaçacaksın? Yardım bu yardım etmek istemiyorsan müsait değilim diye bilirsin. Sunucu olsa 5 dakikada kurarım diye birşey yok localde de kurarsın. Ya da sorunu bilmiyorsan bilmiyorum de geç. Adama biliyorum ama yardım edemem gibisinden cevaplar verme! @quantizz ...

Oyla 0

DrHydrUK

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Farkı anlamamış birine farkı anlasın diye yardımcı olabilirsin. Local zahmetli geliyor diyorsun. Dün gece 4 saat kadar arkadaşa yardım ettim. Sorununu çözemedik. Sorunu bilmediğin içinmi bu yorumları yapıyorsun? Yoksa gerçekten ayrım mı yapıyorsun? Madem cSro hakkında bilgin var. Benim 4 saat uğraşmam yerine sen 1 saatde çözebilirdin. Zahmetli geliyor öyle oluyor böyle oluyor diye iştenmi kaçacaksın? Yardım bu yardım etmek istemiyorsan müsait değilim diye bilirsin. Sunucu olsa 5 dakikada kurarım diye birşey yok localde de kurarsın. Ya da sorunu bilmiyorsan bilmiyorum de geç. Adama biliyorum ama yardım edemem gibisinden cevaplar verme! @quantizz ...
Sunucu olsa yapar, diğerleri toprakta çalıştırıyor o yüzden uğraşamaz arkadaş. Birkaç konuda daha buna benzer bir yorum görmüştüm arkadaştan "sunucu olsaydı 5dk da yapardım" :) komik doğrusu

Oyla 0
Q

quantizz

burada sorun çözümlerine yardımcı mı olunuyor yoksa millete server kurulum hizmeti mi veriliyor? o kadar uğraşıp sorunu çözüyorsun ardından sıkıldım sildim diyerek geliyor. bu yüzden hiç gerek duymuyorum. kendi kendinize boşuna tribe girmeyin. dosyaların birbirinden hiç bir farkı yok. burada kimseyi eğitecek değilim yada VIP olarak hizmet verme mecburiyetim yok. bir çok soruna yardımcı oldum ancak server kur düzelt gibi fantezi işlerine bakmıyorum. normal olarak bile kurulum yapamıyorsalar buna yapacak bişeyimiz yok.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
kardeşim canım benim birincisi hiçkimse bir değildir kimseyi bir tutamazsın biz burda 4 saat boyunca yardım istedik beraber uğraştık ettik beraber bişeyler yapmaya tamam ben fazla bilmiyorum bu konuyu ama relays biliyor zaten uğraşmıcamı anlamış olsa oda bana yardım etmezdi ikinciside hatayı söylüyoruz diyorsunki sunucuda olsa düzeltirim localde düzeltmem bizim tepkimiz ona belki hata çok basit biz bulamadık internetten belki 2 dakikanı bile almayacak bi el atsan ama sen ayıp ediyon sunucuda yardım ederim localde etmem tamam sen discord adını ver ben 1 aylık sunucu alayım şimdilik yardımcı ol o zaman bize uyarmı canım benim

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
kardeşim canım benim birincisi hiçkimse bir değildir kimseyi bir tutamazsın biz burda 4 saat boyunca yardım istedik beraber uğraştık ettik beraber bişeyler yapmaya tamam ben fazla bilmiyorum bu konuyu ama relays biliyor zaten uğraşmıcamı anlamış olsa oda bana yardım etmezdi ikinciside hatayı söylüyoruz diyorsunki sunucuda olsa düzeltirim localde düzeltmem bizim tepkimiz ona belki hata çok basit biz bulamadık internetten belki 2 dakikanı bile almayacak bi el atsan ama sen ayıp ediyon sunucuda yardım ederim localde etmem tamam sen discord adını ver ben 1 aylık sunucu alayım şimdilik yardımcı ol o zaman bize uyarmı canım benim

özelden mesaj attım sunucuya gerek yok ekle yeterli

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
Konu en son @predatorZ tarafından Ocak 14 2020 de atılmıştır. Konu üzerinde herhangi bir gelişme yaklaşık 6 - 7 aydır görülmemektedir. Konu #ÇözümlenenSorunlar bölümüne gönderilmiştir.

Lütfen tekrar konu açınız.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.