Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Çözüldü Csro mguard start gelmeme sorunu

nxwile

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Resimlede görünüdüğü gibi start gelmiyor
1653177877304.png 412.png
Sorun çözülmüştür yazmış olduğum portların yanlış taraflı yazdığım için start gelmiyormuş

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
O guardı o hale kim getirmiş arkadaş editi yapan kişi bozmuş sanırım yada ipleri ayarlayamamışsın. Benden çalındığında bu şekilde değildi bu guard ayrıca dllyi pasif hale getirmediyseniz hiç bir işinize yaramaz.

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
265
Ödül Puanları
63
Merhaba,dc atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
wieninde dedigi gibi o guard dllsiz ise yaramaz ben gosterdıgını denedım sadece silk ve hos geldiniz yazısı çalışıyor dllsiz pasif hale getiren kişide nemo08 di yabancı formda standart guardları kullan bu guard ozel olarak yapılmıs saten çalınmış oyuzden kullanmanı tavsiye etmem boşa vaktini harcarsın ustunde ugrasılmaya degmez çaldıkları için ama genede ugrasıcam dıyosan visualla aç ıp portunu kendıne gore ayarla duzelır

nxwile

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Merhaba,dc atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Dc:
NxWiLe#3382
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

wieninde dedigi gibi o guard dllsiz ise yaramaz ben gosterdıgını denedım sadece silk ve hos geldiniz yazısı çalışıyor dllsiz pasif hale getiren kişide nemo08 di yabancı formda standart guardları kullan bu guard ozel olarak yapılmıs saten çalınmış oyuzden kullanmanı tavsiye etmem boşa vaktini harcarsın ustunde ugrasılmaya degmez çaldıkları için ama genede ugrasıcam dıyosan visualla aç ıp portunu kendıne gore ayarla duzelır
Kanka zaten visual ile derledim srcsi var ve DLL olarak derleniyor zaten exe cıkmaz ki bundan dll cıkar yani dll mevcut zaten

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Dc:
NxWiLe#3382

Kanka zaten visual ile derledim srcsi var ve DLL olarak derleniyor zaten exe cıkmaz ki bundan dll cıkar yani dll mevcut zaten
dll degıl program olarak cıkıyor ama sadece exe degıl klasor ıcınde bırkac bırsey daha var onlar olmadna calısmıyor sen bunu yapamazsın sadece shıorı sroya ozel guard bu o clıentde acabılırsın zorlarsan bnm sana verdıgım guardı kulan en azından hos geldın mesajı bekleme suresı sılk felan verıyor onla ugrasma sahsı kısının guardı o saten adam paylasmak ıstese paylasırdı kompe o guardı calındı dıyor gormuyonmu birini yaparsan digerinde sorun cıkar :D

nxwile

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
peki kanka

Port sorunu yüzündenmiş konu çözülmüştür. Görselde görünün portların yerleri değiştirilip nodedata içindeki portlar ile uyumlu hale getirildiğinde sorun çözüldü bilginize.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
bu guarla hıc ugrasma skıntı cıkartır daha once denemıstım duzgun bır guar daha ıyıdır sonucta calıntı bır guard duzgun calısmıyor plus notıcesı felan calısmıyor dll olmadan oda shıorı sroya aıt ozel bır dll

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
peki kanka

Port sorunu yüzündenmiş konu çözülmüştür. Görselde görünün portların yerleri değiştirilip nodedata içindeki portlar ile uyumlu hale getirildiğinde sorun çözüldü bilginize.
Senin dll sandığın şey net framework yerine netcore ile yazdığımdan çıkan eklentiler asıl dll o değil c++ kısmı yok paylaşılamadı çünkü onu sunucuya koymamıştık o guard dllsiz hiç bir işe yaramaz o guardın kendisinde isrodaki gibi title sisteminden yeni reverseye kadar var normalde

Sadece client deil gameserver dll side yok zaten piyasada

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Senin dll sandığın şey net framework yerine netcore ile yazdığımdan çıkan eklentiler asıl dll o değil c++ kısmı yok paylaşılamadı çünkü onu sunucuya koymamıştık o guard dllsiz hiç bir işe yaramaz o guardın kendisinde isrodaki gibi title sisteminden yeni reverseye kadar var normalde

Sadece client deil gameserver dll side yok zaten piyasada
ne fark eder saten senden calmadılarmı kardesım sonucta bırcok seyıcalısmıyor bır yada ıkısı calısıyor calıntı guard saten (y):yeas:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.