Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım CSRO-R BUG Fixes

Q

quantizz

Npc programı vsro üzerine ayarlı. Bazı tabloları ve npc leri görmemesi normal. ayrıca tablo üzerinden kontrol etmelisin. refshopgoods tablosu içinden.

NOT : konu güncellenecektir.

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
refshopgoods danmı ayarlıcaz token mıktarlarını baktıgımda goremedım de

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
1 sorunum daha var dostum esc basınca Get Help Sekmesıne Tıklayınca dc edıyor onun cozumu varmı acaba yoksa o sekmeyı nasıl kaldırırım ordan tskler <3

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir zamandır CSRO-R dosyaları üzerinde uğraşıyorum. Genel olarak bir çok sorunu çözdüm. Ancak ne kadar çözdüm desem de her an bir hata da çıkabilir düşüncesi ile CSRO-R dosyaları ile uğraşan veya uğraşmak isteyen arkadaşlar bu konu altından geliştirme ve hata düzeltmeye katılabilir. Karşılaştığınız tüm sorunları direkt olarak yazarsanız yardımcı olurum. Çözümler doğrudan sorun çözümü üzerine olacaktır.

/////CSRO-R Bug Fixes

----ChangeLog 1.0----

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

NOT: Geliştirme ve düzeltmeleri buradan takip edebilir ve fikir, önerilerde bulunabilirsiniz Karşılaştığınız sorunların çözümleri buradan paylaşılacak.

#Güncellenmeye devam etmektedir.
[/QUOT

Oyunu Acta Oynayalım hacı yapmısın ne guzel testten gecmıs olur sorun varsa tespıt ederız

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Eline emeğine sağlık, @quantizz devamını bekliyoruz. ❤️?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.