Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Çözüldü csro r fellow pet pot / Verılen kod dan Yola Cıkarak Cozulmustur Tskler

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
hayırlı gunler vsro org ailesi benim sıkıntım bende csro r 130 cap var fellow pet lv 130 a kadar cıkmakta ama db de res ve pot 120 lv e kadar fellow ıcın buraya 130 da eklemek lazım varmı pratık bır fıkrı olan tskler ıyı gunler <3

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
cok tesekkur ederım dostum yardımların ıcın pot ve res ıkısı bır arda sana zahmet olmassa atma sansın varmı metın gelsıne atıp

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
cok tesekkur ederım dostum yardımların ıcın pot ve res ıkısı bır arda sana zahmet olmassa atma sansın varmı metın gelsıne atıp
ozelden attım ama gene buradanda atıyım baska bir arkadaşında işine yarar bulamas konuya lınk bırakıyım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.