Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Çözüldü Csro-R Rsbot sorunu

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
media dosyaların bozuk ıste knk ya baska bır medıa dene csro-r nın calısacaktır

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
Dosyaları internetden indirdiğiniz için sıkıştırılmış dosya bloklanmış olabilir. Discord sunucumuzdaki #important-fix kalanında bu sorunu düzeltmek için yönergeler paylaşılmıştır.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Dosyaları internetden indirdiğiniz için sıkıştırılmış dosya bloklanmış olabilir. Discord sunucumuzdaki #important-fix kalanında bu sorunu düzeltmek için yönergeler paylaşılmıştır.
bende calısıyor guzel bır sekılde botun kardeşim onun sunucusunda sıkıntı var dısarıya baglanamıyor bot

nxwile

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Dosyalar sunucuda kurulu sunucudan bota girdiğimde sorunsuz calısıyor kendi pcmde yada userler denediğinde giremiyor acaba sunucuda acılması gereken bir port falan mı var bot için?

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
senın serverine baglı olan clıentı yuklesene bro bızde deneyelım

nxwile

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Dosyalar sunucuda kurulu . Sunucuda botu çalıştırdığımda sorun yok ama kendi bilgisyarımda ise giremiyorum acaba sunucu mu bot bağlantısını engelliyor?

Sorun çözülmüştür Deep ayarı ile alakalıymış

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113

Dosyalar sunucuda kurulu . Sunucuda botu çalıştırdığımda sorun yok ama kendi bilgisyarımda ise giremiyorum acaba sunucu mu bot bağlantısını engelliyor?

Sorun çözülmüştür Deep ayarı ile alakalıymış
Deep kapalıydı saten sro acılıyor dıye ugrasmamıstım bak goruyon demı kucuk bır ayrıntıyı atlaman sana nelere mal oldu delırlıyordun karsım :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.