Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Çözüldü Csro R Server Cap icon prosedur lazım

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Bunu inceleyen deneyen birisi var mı? :)
denedim brom media dosyasında degısıklık yapılmıs surebar kaldırırmıs fakat sadece medıa degısıklık yapılmıs databaseyı medıaya ımport yapmaz ısen db to medıa ıle surebarı gorunmez eskıye donmez busekılde oluyor anca yoksa prosedulle yapılıyor onuda yapan bencıl ınsanlar kendılerıne saklıyor para ıle satmak ıcın :D yani dedıgım gbı memonun paylastıgını kullansan ıyı guzel yapmıs sureyı sıfırlamıs surebarını medıadan gızlemıs ama herzaman patch attıgında ona cok dıkkat etmelısın eskı halıne donmesın surebarı gelmesın dıe
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

mico sen bir dene olursa cozumleyelim pc formatlayacam ben D
denendi basarılı ancak patchlerken medıaya dıkkat edılmesı lazım skılldata dosyasından bar surelerı kaldırırmıs sadece databasede olmuyor char start olmuyor busekılde yapılabılır surebar kayboluyor suresız skıller ıyı ama medıa kısmı degısmıs sure gozukmuyor

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
(Reklam degildir oyun aktif degil zaten !!!)
Link den baka bilirsiniz isteyen varsa yardimci olabilirim bana discordan ulasa bilirsiniz

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
(Reklam degildir oyun aktif degil zaten !!!)
Link den baka bilirsiniz isteyen varsa yardimci olabilirim bana discordan ulasa bilirsiniz
öyle diyecene paylaşsana kardeşim prosedürlerini forumda herkes yararlansın bak ben fırsat bulunca elime geçen herşeyi diger insanlar yararlansın diye elimden geldiğince paylaşıyorum elinizi korkak alıştırmayın.

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
öyle diyecene paylaşsana kardeşim prosedürlerini forumda herkes yararlansın bak ben fırsat bulunca elime geçen herşeyi diger insanlar yararlansın diye elimden geldiğince paylaşıyorum elinizi korkak alıştırmayın.
konusma tarzına dıkkat edersen sevınırım ben senın dusundugunu sunmuyormuyum pc yok suan malesef paylasacak vaktımde yok ayrıyeten musaıt olursam pc de garantıden gelırse tabı paylasırım ama yınede yapmak ısteyen olursa elımden geldıgınce yardım ederım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.