Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Csro skill max gosterme

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Yukarida Belirtigim Gibi Csro 125cap Skilerini 80lv Max Gostermek Icin orasiyorum lakin vsro daki gibi olmuyor Qery Yapistir enc al media at olmuyor olan tek sey skileri 80 lv e kadar upluyorum ama 125 lv e kadar butun skil kutulari acik simdiden verilen her cevaba ayri Tessekkur ederim <3

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Cozum: Dbden Skıllerın Servıcelerı 0 Yapıp DbtoMedıa Ile Alıp Clıente Atım Not Olmamasının Nedenı Vsrodan Farklı Olarak Enc OLayı Olmaması Ben Cıkan Txtlerde Enc Yazmıyor Dıye Enc Yazıp Enc Programınla Kıtledıgım Iıcın Olmuyormus Iyı Forumlar

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Cozum: Dbden Skıllerın Servıcelerı 0 Yapıp DbtoMedıa Ile Alıp Clıente Atım Not Olmamasının Nedenı Vsrodan Farklı Olarak Enc OLayı Olmaması Ben Cıkan Txtlerde Enc Yazmıyor Dıye Enc Yazıp Enc Programınla Kıtledıgım Iıcın Olmuyormus Iyı Forumlar
:D

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Estafurullah dostum baktim bakmasina ama enc ibaresini ekledigim icin o benim hatam sonradan dank etti yoksa sozlerin degerli dostum senden bilgili yok csroda sagolasin cansin

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Hocam Ben PurePaneli calistirdim csro r db sinde lakin bildigin uzere purepanel tb user eklemek gerekiyor uyelik ala bilmek icin ekledigimizde ise alinan uyelik c7 veriyor oyuna girerken bu konu hakkinda nasil bir yol cize biliriz

Oyla 0
Q

quantizz

o paneli kontrol edip dönüş yapayım denemediğim için sorun hakkında net bir fikrim yok maalesef. denedikten sonra çözümü yazarım

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
Konu #Çözüldü olarak işaretlenmiş. Ayrıca baya uzun bir müddet gerekli bölüme aktarılmamıştır. Konunuzu #ÇözümlenenSorunlar Bölümüne Aktarıyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.