Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Csro skill max gosterme

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Yukarida Belirtigim Gibi Csro 125cap Skilerini 80lv Max Gostermek Icin orasiyorum lakin vsro daki gibi olmuyor Qery Yapistir enc al media at olmuyor olan tek sey skileri 80 lv e kadar upluyorum ama 125 lv e kadar butun skil kutulari acik simdiden verilen her cevaba ayri Tessekkur ederim <3

Q

quantizz

Yukarida Belirtigim Gibi Csro 125cap Skilerini 80lv Max Gostermek Icin orasiyorum lakin vsro daki gibi olmuyor Qery Yapistir enc al media at olmuyor olan tek sey skileri 80 lv e kadar upluyorum ama 125 lv e kadar butun skil kutulari acik simdiden verilen her cevaba ayri Tessekkur ederim <3

ENC olayı yok direk skilldataları kullanacaksın. service 0 yap dbtomedia ile aktar yeterli.
Bende uğraştım ama vsro gibi değil nette yeterli bilgi de yok yol yakınken vsroya geri döndüm csro hatadan ibaret

csro vsrodan daha stabil buna emin olabilirsin. ve uğraşlarımız sonunda hata kalmadı

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
ENC olayı yok direk skilldataları kullanacaksın. service 0 yap dbtomedia ile aktar yeterli.

csro vsrodan daha stabil buna emin olabilirsin. ve uğraşlarımız sonunda hata kalmadı
Ben hesap açıp giremedim yahoo hesabımıdır nedir onun hatasını aldım giriş yapamadım bi türlü sildim sonra :D csro yardım konusu zayıf forumda

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63

Qery Ile Serviceleri 0 Yapiyorum Sadece 80ler Acik Kaliyor Skilldata Enc Leri Aliyorum Dbden Cliente Atiyorum Sonuc Ayni

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Qery Ile Serviceleri 0 Yapiyorum Sadece 80ler Acik Kaliyor Skilldata Enc Leri Aliyorum Dbden Cliente Atiyorum Sonuc Ayni
Kolonların oyunda görünmesinimi istemiyorsun? Eğer öyleyse ollydbg edit lazım attıklarımla. Serviceleri kapattığında skilleri açamıyor olmalısın zaten.

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Skilleri Kapadim 80DEN Sonra Skil Uplamiyor Kolonlar Kapanmadigi Icin max Olmuyor 80 ne Skilleri Bende Ollydbg Dende Hic Anlamiyorum DOstum

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
GameServera dan lv cap i ayarlayamiyorum ayarladigimda local overlop hatasi aliyorum hic bir sekilde elleyemedim gameservera mirac senin paylastigin files varmi cozumu

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Sro_client ‘e dokunman yeterli zaten gameserverle işin yok. OllyDbg zor değil. ? Anlatım yapmamış mıyız hiç?

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Dostum Yapiyorum Clienti Atiyorum ama Olmuyor Benmi Beceremiyorum Sabah 7den beri artik beynim sulandi kafa durdu ?D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.