Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Paylaşım CSRO ve CSRO-r +8 ve sonrası Işıltı Fix

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Merhaba ! Arkadaşlar Bilindiği Üzere Csro ve CSRO-r Fixlemeleri Biraz Zor Benim açımdan VSRO'dan daha eğlenceli ve daha iyi birçok yeni özelliğe sahip olduğu paylaşıyorum ve umarım bu CSRO - SRO-R dosyaları üzerinde çalışan tüm İnsanlar VSRO gibi kararlı ve oynanabilir hale getirmek için yardımcı olurlar.. Başlığın dediği gibi, bu tamamen çalışan bir Işıldama Fixi'dir ve Bunu kendimiz yapmak çok kolay ve basittir ..

Sro_client.exe'nizden Bir Yedek Alın.

Hazır Yapılı SRO_Client:*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yok Benim Editli Sro_Client.exem Bozulmasın Ben Yapacam Derseniz.

Kendi başınıza nasıl düzenleyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki talimatları izlemeniz yeterlidir.

Kullanılan Program: Ollydbg.

programı açtıktan sonra: -

Öncelikle :

işlevi düzenlemeye başlamak için bu ofsete gidin, Ctrl+G tuşlarına basın ve bu adrese gidin
: 009199A5
o zaman nadir öğeleri Parlayan vb. yapan resinfo\itemrare.txt dosyasını bulacaksınız.
=>
dRHihHa.png

Değiştirin : PUSH 0EF86F8 to JMP 00E9AD55

like this =>
GBI4yhm.png

(bu, sro_client'in kodda eksik olan resinfo\itemoptionefp.txt'yi tanımasını sağlamak için fonksiyonu baştan başlatacağımız anlamına gelir)

Sonraki :

Bu adrese gidin: 0E9ADED'de eksik Dosya adını kodlayacağımız Hex (İkili bölüm) ..

Bunun gibi =>
NEzd4Bw.png

ve ilk ikili 00'de ikiliyi düzenlemek ve bu satırı eklemek için Ctrl + E'ye tıklayacağız ve OK :

Bunun gibi =>

np0MWwH.png

bu şekilde görünecek =>

iRXsdLk.png

İkinci :

İlk adımda atladığımız adrese gidelim ve bir kod mağarası ile fonksiyonu tekrar ekleyelim.

Ctrl + G tuşlarına basın ve bu adrese gidin 00E9AD55

DB 00 üzerine çift tıklayın ve fonksiyonu adım adım eklemeye başlayın..

like this =>
rDRhvgm.png

sonunda böyle olacak =>

MKpc7OL.png

Son olarak, sağ tıkla -> Düzenle -> Tümünü seç, ardından Yürütülebilir dosyaya kopyala, ardından küçük pencereye sağ tıklayıp Dosyayı Kaydet'e tıklayarak tümünü yürütülebilir dosyaya kopyalayın.

rmsZP5C.png

İşlem Tamam. SRO_CLIENT'teki eksik ışıltıyı düzelttiniz .. herhangi bir VSRO media resinfo Klasöründen "itemoptionefp.txt" dosyasını almayı ve CSRO istemcinize eklemeyi unutmayın Alıntıdır ...

Düzeltmenin Resimleri:

giphy.gif

mGwTw5H.jpg
bunu yabancı forumda paylasmıslardı ama turkceye cevırmen ıyı olmus elıne saglık turkceye cevırdıgın ıcın

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
eyw

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.