Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Çözüldü CSRO veya CSRO-R Magic Pop HK

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
Merhabalar bildiğiniz üzere csro veya csro-r fileste magic pop problemi var npcye yazıp açmak istenildiğinde bize diğer iş uyarısını veriyor bende sql tablolarını kontrol ettim _RefGachaTreeForClientUI tablosunun boş olduğunu gördüm isro ve ksrodan ama ya çektim databaseye ekedim ve csro-rüyam medyası p Yine aynı hatayı verdiğinizde bu sorun başına gelen oldumu?

İyi günler

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar bildiğiniz üzere csro veya csro-r fileste magic pop problemi var npcye yazıp açmak istenildiğinde bize diğer iş uyarısını veriyor bende sql tablolarını kontrol ettim _RefGachaTreeForClientUI tablosunun boş olduğunu gördüm isro ve ksrodan ama ya çektim databaseye ekedim ve csro-rüyam medyası p Yine aynı hatayı verdiğinizde bu sorun başına gelen oldumu?

İyi günler

Csro-R Dosyalarında MagicPop sistemi kodları yok yani client ve gameserver üzerinde magicpop kısmı silinmiş vaziyette o yüzden çalıştırmanız imkansız.

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Csro-R Dosyalarında MagicPop sistemi kodları yok yani client ve gameserver üzerinde magicpop kısmı silinmiş vaziyette o yüzden çalıştırmanız imkansız.
bir server var ondan magic pop çalışıyor ama Sailor online diye Jsro files olması lazım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.