Yardım CSRO WebMall Aktifleştirme !

Kredi
0.00[TL]
vsro
Merhaba Arkadaşlar Csro Kurulumu Yaptım Ama Şu Webmall Yani İtemMall ' ı Aktifleştiremiyorum Bilen Varsa Veya Videosu Filan Varsa Yardımcı Olabilirmi ?
Sroprot Denedim Beceremedim :(

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bilen yok galiba :D

nxwile

.
Kredi
0.00[TL]
bende arıyorum bilen varsa bir el atsın
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bilen biri banada yaradım edebilir mi

Kredi
0.00[TL]
Bilen Arkadaşlarımız Vardır Ama Ayarlaması Uzun Sürdüğü İçin Kimse Yanaşmaz Ben 9 Ay Önce Bu Yardım Konusunu Açtım Kimse Yanaşmadı Bende Csro ' dan Soğudum :D . . .
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Çünkü Herkes Öldürür Sevdiğini Yeğen .
RAMİZ KARAESKİ . . .

Kredi
0.00[TL]
web mall ıcın once panel bazında kurman lazım web mallı sonra tybe.txt den lınk yaz ve sroprot fılter yada guard ıhtıyacınız var yoksa dırek oyun kurulursa acılmaz ve sılk de zaten normla f10 gelmez guard fılter fılan lazım onun ıcınde saglam bıyler yok suan pıyasada ulasırsanız csro konusunda bastan sona yardımcı olurum csro ıcın suan herseyı fıxledım tek bot kaldı oda bıtıyor SRO[2021-06-07 19-00-58]_05.jpg SRO[2021-06-07 19-00-55]_22.jpg SRO[2021-06-07 19-00-50]_80.jpg jhzTYh.png

Kredi
0.00[TL]
web mall ıcın once panel bazında kurman lazım web mallı sonra tybe.txt den lınk yaz ve sroprot fılter yada guard ıhtıyacınız var yoksa dırek oyun kurulursa acılmaz ve sılk de zaten normla f10 gelmez guard fılter fılan lazım onun ıcınde saglam bıyler yok suan pıyasada ulasırsanız csro konusunda bastan sona yardımcı olurum csro ıcın suan herseyı fıxledım tek bot kaldı oda bıtıyor Ekli dosyayı görüntüle 11819 Ekli dosyayı görüntüle 11820 Ekli dosyayı görüntüle 11821 Ekli dosyayı görüntüle 11822
Bigilendirdiğin İçin Teşekkürler . . .
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Çünkü Herkes Öldürür Sevdiğini Yeğen .
RAMİZ KARAESKİ . . .