vsro
vsro 01.04.2020
vsro vsro
vsro

Csro"ya Destek Bekliyoruz

Memati

.
Alınan Beğeni
13
@quantizz Eski yıllarda buglar olsa dahi oynanıyordu G.O zamanını bilmiyorum o ne demektir. Ben yanlış düşünmüyorum kapalı betalarıda bilirim discord üzerinden oyuncularla iletişimde olup fixlediğinide bilip anlıyorum. Alttaki konuna bakıp söyledim ozamanlar kontrol ettiğimde 100-200 civarı online görünüyordu. Rigid gibi sunucu açıcaksan bu iş olur yoksa csro ile dediğim gibi şuanki günümüz yılında olmaz. Silkroad piyasasının ne durumda olduğunu tartışma saçmalık olur :)

Bu konu altında 'Oyunumuzda tamamıyla bize ait guard sistemi kullanılmaktadır.' ibaresi geçmişin bu tanıtımdaki oyunu JSRO dosyalarına yapsaydın daha iyi sonuçlar alırdın ve piyasada tek olurdun. Başarılar bro

Konu:

Alınan Beğeni
108
@Memati eyvallah dostum. old files için kullandığım thsro files. yeni sistemler için ise şuanda csro %95 fix ve stabil. tamamen fixlendi diye hiç bir zaman diyemeyiz orası ayrı. neticede insanoğlu varolduğu sürece illlaki bi sorun çıkacaktır. dediğin gibi eskiden bug olmuş olmamış önemi yoktu oynanıyordu. şimdi devir tersine döndü bot yoksa çöp server denilmeye başlandı. kimsenin aklına gelmeyen sistemleri yaptık ancak sonuç hüsran oldu. bizde oyuna bot gömdük neredeyse phbot kıvamında çalışıyor. ilerleyen zamanlarda sonucu göreceğiz.

Alınan Beğeni
52
Şuanda csro db açık silkroad royel babel 110 çapı adam yapmış açmış oyunu helâl olsun valla

Sieger

Prodüktör, Aranjör, DJ, VSRO Developer, PK2 Editör
.
.
Alınan Beğeni
1,239
global link sistemi F8'de mevcut ama csro değil, vsro files.

Alınan Beğeni
52
Evet Sonradan Farkettim Yanlış Bilgile Geziyormusum :D Bende Yapmak istiyorum en cok istedim chet link sistemi :D